Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Veletek már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Veletek már volt ilyen? Ha igen, akkor a lenti eset utána mit éreztetek, bántatok már meg efféle udvarlókat? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, aki nagyon tetszik nekem, de soha sem beszélgettünk, csak köszönőviszonyban vagyunk. Egyik nap elhívtam volna moziba, de nemet mondott. Kb. 2 héttel később a suli előtt vártam rá kb. 30-45percet, azért, hogy beszélgessek vele egy kicsit, de hirtelen leblokkoltam. Ezek után még egyszer elhívtam volna moziba, de most erősebben kosarazott ki. Azóta nem merek hozzászólni, csak távolról nézem. De azt vettem észre, hogy amikor nézek rá, akkor mosolyogva visszanéz.
2012. febr. 10. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az az érzésem, hogy azt a mosollyal kísért pillantást csak bemeséled magadnak. ha kétszer is elutasított akkor esélytelen a helyzet
2012. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elöször kezdj el vele beszélgetni ne egyből moziba hivd... pl milyen lett a dolgozata, hogy érzi hogy sikerült, érti a leckét stb stb
2012. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a szánalom mosolya volt, hogy milyen értetlen vagy, hogy nem veszed észre, nem akar veled moziba (se máshova) menni.


40/N

2012. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!