Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány hogy kezdeményezzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogy kezdeményezzen egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Mit tegyen,mondjon?

2014. dec. 1. 18:27
 1/6 anonim válasza:
Szerintem csak kerülj hozzá nagyon közel, legyél neki nagyon szimpatikus, az akiben megbízhat aztán lehet célozgatni de nyilván neki kell téged felszednie, szóval cask utalgass rá, segíts neki.
2014. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beniy ***** válasza:
Mi ez a "nyilván neki kell felszednie téged"? :D Nyugodtan te is odamehetsz, megmondhatod neki a dolgaidat, pontosan ugyanúgy, mintha ő tenné. Hívd el valahova, kerülj közel hozzá, aztán kész. Nem tudom mire jó ez a távolról kacsintgatás.
2014. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is célozgass rá,sőt,mosolyogj rá,legyél csábos,azt szeretjük.
2014. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ezt hogy értitek hogy kerüljek közel hozzá?:)

2014. dec. 1. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:

én odamentem hozzá és megmondtam neki, hogy nagyon tetszik. persze, ezt megelőzte az az igen nyilvánvaló tény, hogy én is tetszem neki, de ez mellékes :D utána kicsit rámenősködtem, sokszor beszéltünk, kerek perec megmondtam mindig, mit akarok. randizni azért ő hívott el... azóta már összeköltöztünk, szóval nem kell félni :)


az általános logika a dologban az, hogy a pasik ritkán szeretnek azon gondolkodni, vajon mit is akar a nő. ha egyértelműen közlöd vele, akkor tud vele mit kezdeni, ha csak célozgatsz, azt nem mindig veszi észre (komolyan, hiába célozgatok, hogy szexelni akarok, hacsak nem mászok rá, addig fel se tűnik neki)...

2014. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Közel kerülés alatt azt értjük, hogy beszelgess vele rengeteget, hívd esetleg el valahova, írkálj vele rengeteget meg hasonlók, igazából érd el azt, hogy egy fontos darab legyél a puzzle-jében ha fogalmazhatok így.
2014. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!