Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki milyennek találja a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyennek találja a nőket ebből a korból?

Figyelt kérdés

Illetve ebben a stílusban?


[link]


[link]


[link]



2014. dec. 1. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a csomagolás a lényeg, hanem az áru. Az pedig rendben volt és van.
2014. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bárcak akkor lehettem volna fiatal.
2014. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
punci punci
2014. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát én lány vagyok, de szerintem igazán nőiesek, csinosak. :)

50-es, 60-as évek divatja volt a legszebb.

2014. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen ugyanez a stílus ma is, főleg a második kép, mintha csak a Kazinczy utcába készülő hipsztereket látnám.
2014. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom őket. Rájuk volt kényszerítve egy csomó minden, még a jelenlegi helyzetnél is jobban virágzott a szexizmus. Fundamentális jogok? Ugyan, kérlek. Tovább tanulás? Na ne röhögtess.

Szar volt akkor nőnek lenni.

2014. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Ott még látszott, hogy is néz ki a nő valójában. Nem volt túlzott smink, kiszedett szemöldök, kivasalt befestett egyenhaj, hanem szép frizurák, nem volt mindenkinél feketével kihúzott/kiemelt szem, nem volt szilikoncsöcs, 20 kiló vakolat (jó ezek mind előfordultak akkor is, de korántsem akkora számban mint manapság, és pláne nem már 12 éves kortól)
2014. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rémesek voltak ezek az évek nők szemponjából ('50es-'60as évek?) a férfiak viszont a tökéletességet súrolták.


Aztán jött a '80-'90 mikor a nők kezdtek el nagyon jól kinézni a férfiak meg elmentek a homár-kinézet felé főleg a "gagyirock" képviselői (nem metal vagy hard) meg a búza popbandák miatt.

2014. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyformák voltak nagyon külsőre, ami zavaró. Amúgy volt köztük 1-2 szép.
2014. dec. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Mi is tök egyformák a csajok annyi a különbség hogy 1000-ből 200 hipster, 300 plázaribi, 200 rocker/rapper, 100 emos, 150 normcore és 50 akik tényleg egyediek

2014. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!