Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes tovább küzdenem érte?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy jó ideje chatelek..nyáron elég komolyra fordult közöttünk a beszélgetés, nagyon megnyíltunk egymásnak. Beleszerettem. Tudta, hogy érzek valamit iránta és én is éreztem ezt a részéről, hogy érez valamit. Utalt arra hogy lehetne köztünk vmi de nincs szüksége kapcsolatra. Még nem találkoztunk, tekintve hogy Nantesban tanul és karácsony előtt fog haza jönni a téli szünetre. Azt leszámítva

hogy kint tanul nem lakna messze. (Miskolc-Putnok) De van egy kis gebasz. Nem éppen jó formám volt és elég sokat drámáztam. Megkaptam tőle hogy puhány vagyok meg ilyenek. Alapvetően nem szoktam mellre szívni a dolgokat de az abban a pilanatban..Tőle nagyon rosszul esett. Utána nem is nagyon beszéltünk. Azt éreztem kiábrándult belőlem. Most ősszel néztem a chatet látom, h 4 napja nincs fent, telója is ki volt kapcsolva nagyon elkezdtem parázni hogy mi lehet..mindenre gondoltam akkor. Majd kiderült, hogy elment a nete. Itt döbbentem rá, hogy még mindig sokat jelent számomra. Imádom a személyiségét, a hangját, a nevetését..amikor először beszéltünk azt mondta szerelmes a hangomba. Alapvetően egy zárkózott személyiség de nekem úgy érzem sikerült megnyílnia. Nem tudom mit tegyek, nem tudtam kiverni a fejemből. Volt közbe barátnőm is..hobbim is van elég, antiszocnak se mondanám magam mindig kiruccanok haverokkal szórakozni. Egyszerűen nem tudok más lánnyal "úgy" beszélgetni. Úgy érzem itt még valaminek történnie kell.. vagy csak elment az eszem?! Mindenféleképpen látni szeretném amikor hazajön.



2014. dec. 1. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Vegyel neki egy majmot . Pacsi ;)
2014. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem egészen értelek haver.
2014. dec. 1. 23:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha látni szeretnéd akkor keresd meg ha itthon lesz.Semmit nem vesztesz vele.De ne reménykedj semmibe,mert annak általában nagy pofára esés a vége.
2014. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Megero persze es en szurkolok nektek :D
2014. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Pfuu, öregem, nagy szarban vagy. Te szerelmes vagy a csajba, méghozzá eléggé... Ha Mao-n lesz keresd fel, muszáj elmondanod neki azt, amit most itt írtál. Biztos, hogy nem ábrándult ki belőled csak azért mert drámáztál. A csajok is szoktak, csak sokkal többet és legtöbbször baromságok miatt... Nem ment el az eszed, akkor leszel hivatalosan is idióta ha ezt a csajt most elengeded anélkül, hogy harcolnál érte. Ha meg még is kiábrándult volna belőled, akkor bizonyítsd be, hogy téved. Itt az alkalmad. Mindjárt téli szünet, úgyhogy szerintem kezdj el gondolkodni azon, hogy mivel állsz elé. Amúgy bocsi, hogy itt utasítgatlak, de ilyenkor teljesen meghülyülök és azt akarom, hogy jó tanácsokat adjak... De a lényeg, hogy ne hagyd elmenni a csajt, mert azt utólag megfogod bánni. Most hozzá tenném, hogy tapasztalatból mondom, de mivel nem így van és eleve csaj vagyok így ezt inkább mellőzőm. Remélem sikerül majd, ha találkozol vele, akkor utána mondd el légyszíves, hogy mi történt. Érdekel. Meg szurkolok is, szóval hajrá!! :)
2014. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótoknak! Óriási lökést adtatok most! Mindenképp megkeresem :) Karácsony fele nézzétek az üzeneiteket, remélem jó híreket hozok. :)
2014. dec. 2. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá:)Remélem hogy jól sikerülnek majd a dolgok.Én szorítok neked.
2014. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát persze h látnod kell. Mi itt a kérdés!? Vedd fel vele a kapcsolatot és találkozz vele, amint lehet vagy lesz rá alkalmad.
2014. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hali! (5-ös vagyok.) Azt mondtad karácsony fele nézzem meg a válaszokat... Karácsony elmúlt és még nem érkezett válasz. Ezt vagy annak tudom be, hogy jól ment, vagy annak, hogy nem... Nagyon remélem, hogy előbbiben lesz valami és csak azért nem értesítettél, mert lefoglal a lány, de azért küldhetnél nekünk egy üzenetet, hiszen mi lelkesítettünk!! :D
2014. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!