Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem a reggelt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem a reggelt?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy barátnője van annak a fiúnak, akibe szerelmes vagyok. A kérdés: holnaptól konyakos vagy rumos kávéval kezdjem a napjaimat?
2014. dec. 2. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Inkább menj el futni, zene be, világ ki. :)
2014. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
konyakos
2014. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
el se kezdd
2014. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi a francnak a kávé?
2014. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Ír kávéval.

De lehet jobb lenne, ha nem innál szerelmi bánatra. Nem használ semmit.

2014. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mai Tai koktéllal.
2014. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézz a tükörbe és mondd azt: " a kis r0hadék, járjon csak azzal a cafkával, ha neki az jobb, én ezerszer különb vagyok nála, úgyhogy nincs is rá szükségem!! Majd fogja ezt bánni"- gonosz vigyor


Be fog válni, csak arra figyelj, hogy a végén nehogy tényleg megutáld őket :D Túl fogsz rajta lépni, ha jól értem ez "csak" plátói volt, vagyis igazi fájdalmat nem okozott neked a fiú. Legalábbis biztosan nem szándékosan :)

2014. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fűvestea inkább.
2014. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindegyiknek nagyon örültem :)
2014. dec. 2. 19:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Most olvastam az Elle-ben, hogy ha reggel felkelés után pucéran táncolsz előszőr egy mérges majd egy romantikus dalra attól nő az önbizalmad. Ez pedig sugározni fog belőled és minden pasi majd téged akar. Haha. Vágod nálam bevállik..bár pasi még nem akadt az utamba de türelmes vagyok:) sok sikert!:)17 l
2014. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!