Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol kezdjem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kezdjem szerintetek?

Figyelt kérdés

csá :) szakítás uátn a csaj azt mondta h The End itt a vége...erre elkzed bunkózni...most meg elkzed olyanról idegeskedni meg vergődni ráadásul hátam mögöt persze :D hogy gyűlöl olyan vagyok mint a többi csak szex szex...xDDDDDDés ezt kaptam ma :D

szia én vagyok EX a barátnőm facebookjából állítsd le ÉN ameddig szépen vagyok miért nem hagy békén?hívogat a telefonomra írogat üzenetet..mond neki álljon le ameddig szépen vagyok..hányingerem van tőle..nem is tudom hogy állhatsz vele szóba egy senkiházi..már kerülöm nagyívbe..azt hittem nem olyan mint a többi de nagyon is olyan..a barátnőmmel elkezd összeveszíteni de nem sikerül neki,..hazudgál folyton,,de mire jó az nem tudom..azt mondja nekem h a barátnőm elárult ami nem is igaz..van rá bizonyítékom-.- úgyhogy nagyon sajnállak h olyannal állsz szóba én inkább kerülöm -.- nem irigyellek..elkezdi h ő nem szokott hazudni nekem közbe meg egyfojtába hazudik..szanálmas..elegem van ebből..mond neki hagyjon már békén-.- kerüljön nagyívbe...nem én fajtámhoz való-.-..undorodok tőle..nem is tudom hogy szerethettem ki belőle ilyen hamar,,de csodálkozok és örülök neki...-.- sziaa

kérdés hol kezdjem a bemeccést :)))))))


2014. jún. 29. 21:15
 1/2 Szim44 válasza:
Elegge furan irtad le..ez mist mi?mert olyan mintha sajat magaddal veszekednel. Amugy szerintem mondmeg a csajnak vagy fiunak h hagyon beken orokre..bicsi lehet h nem a kerdesedre valaszolok de elegge zavarodott ez a kerdes
2014. jún. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia én vagyok EX a barátnőm facebookjából állítsd le ÉN ameddig szépen vagyok miért nem hagy békén?hívogat a telefonomra írogat üzenetet..mond neki álljon le ameddig szépen vagyok..hányingerem van tőle..nem is tudom hogy állhatsz vele szóba egy senkiházi..már kerülöm nagyívbe..azt hittem nem olyan mint a többi de nagyon is olyan..a barátnőmmel elkezd összeveszíteni de nem sikerül neki,..hazudgál folyton,,de mire jó az nem tudom..azt mondja nekem h a barátnőm elárult ami nem is igaz..van rá bizonyítékom-.- úgyhogy nagyon sajnállak h olyannal állsz szóba én inkább kerülöm -.- nem irigyellek..elkezdi h ő nem szokott hazudni nekem közbe meg egyfojtába hazudik..szanálmas..elegem van ebből..mond neki hagyjon már békén-.- kerüljön nagyívbe...nem én fajtámhoz való-.-..undorodok tőle..nem is tudom hogy szerethettem ki belőle ilyen hamar,,de csodálkozok és örülök neki...-.- sziaa ezt szakításom után kaptam az EX-emtől :DDD mert kerestem és nem mondtam neki el szartse mert semmi köze már hozzá :D és rá 2óra mulva egyik csaj barátomnak írta ezt :DDD
2014. jún. 30. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!