Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vélekedtek?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm (37 éves,házas),akivel nem rég összevesztünk,de utána elmagyaráztam neki,hogy mi a szitu,és kibékültünk.Tegnap még jól elvoltunk,váltottunk egymással néhány szót,ma reggel pedig még köszönni se köszönt,rám se nézett,és hozzám se szólt. Valahogy nem értem az ilyet!
2014. dec. 2. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel,duzzogjon magában.
2014. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez az,hogy mindenki mással beszél,csak velem nem. Direkt csinálja? Idegesíteni akar,vagy valami más célja lehet ezzel?
2014. dec. 2. 19:27
 3/8 anonim válasza:

Min vesztetek össze? Lehet, hogy megbántottad amikor elmagyaráztad neki,hogy "mi a szitu"...

Gondolom Amúgy meg....miért nem kérdezed meg tőle? :-)

2014. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ilyet én is szoktam, mikor eszembe jut hogy miért is vesztünk össze és neken volt igazam, de kibékülés után jöttem rá erre.

próbálj vele beszélni és neki adj igazat. ez mindig bejön. nálam legalábbis biztos.

2014. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Erkölcsi szónoklatot tartottam neki,ugyanis ő szeret a középpontban lenni,és nem veszi figyelembe,hogy neki családja van. Lazán mások tudatára hozz a szexuális vágyait. Én pedig megmondtam neki,hogy szerintem ő csak egy átlagos Nő,akinek csak a feneke tetszik,legalábbis nekem,személy szerint. És szerintem egy két családos anyának nem úgy kéne viselkedni,mint egy ócska útszéli,aki mások tudatára adja a szexuális vágyait.
2014. dec. 2. 19:38
 6/8 anonim válasza:

Tudod az igazság fáj! Kevés ember viseli el ha a jépébe vágja valaki az őszinte véleményét...

Respect :-)

2014. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
*képébe
2014. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez is igaz.
2014. dec. 2. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!