Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne ismétlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne ismétlődjön meg ez folyamatosan?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akinek 3 éve tartó kapcsolata van. A kapcsolata előtt volt esély rá, hogy legyen valami köztünk, de nem jött össze, főleg az én szerencsétlenkedésem miatt. Igaz, 3 éve együtt vannak, nekem azóta sem volt senkim, de máig szoktunk flörtölgetni. Rengetegszer előfordult, hogy ő kezdeményezett, én pedig benne voltam, persze eszem ágában sem volt soha, hogy elvegyem a barátjától. Tehát sokszor (esetek 90%-ában) miatta alakult ki a flört, és lett belőle az, hogy rámtör valami fellángolás féle dolog, és rengeteget gondolok rá, nem tudom kiverni a fejemből, és tudom, hogy esélytelen, hogy összejöjjünk, a barátjával 3 éve együtt van, felhőtlen kis kapcsolat.. Szinte reménytelen, hogy mi valaha is együtt leszünk, de akkor miért csinálja ezt? Én nagyon rosszul szoktam ekkor magam érezni napokig, hogy nem lehet az enyém.. Direkt nem szoktam kezdeményezni nála, pont ezért, hogy nehogy megint "belezúgjak" (kicsit túlozva), csak akkor szólok hozzá, ha muszáj, de mikor ez van, hogy megint fellángolás, akkor én is keresem a társaságát. Már megint 2 hete nem szóltam hozzá, csak, ha házit kértem tőle, vagy kérdeztem, hogy mit csináltak múlt órán(mivel hiányoztam, és ott ül mellettem 1 paddal, és ő szokott meg én az elsők között bejönni suliba), tehát én próbálom nem keresni őt, de, ha sokáig csinálom ezt, akkor tuti ő kezdeményez valahogy, csak simán rámköszön mosolyogva, aranyosan megkérdezve, hogy mizu?, aztán folytatja, de nem akarok bunkó lenni, ezért nem utasítom el. Én tudom, hogy ő boldog a barátjával, de akkor miért van szüksége az én visszajelzéseimre? Persze, valamelyest én is hibás vagyok, hiszen belemegyek sokszor, akkor is, ha nem akarom, mert tényleg, nagyon bejön nekem, de rossz minden hónapban legalább egyszer ebbe a fellángolt állapotba esni, mikor csak rá gondolok, és arra, hogy nem lehet az enyém.. Mit tegyek? Nem tudom teljesen kiverni a fejemből.. Igaz, már csak fél év, és nem tudja ezt csinálni, és én sem.. 18F
2014. dec. 3. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress te is egy lányt, akivel boldog lehetsz.
2014. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Keresek én, csak nem találok. :D
2014. dec. 3. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!