Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hogy lehet egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hogy lehet egészséges pszichével feldolgozni, ha az ember folyamatosan számára vonzó nőket lát, de esélye csak olyanoknál van, akiket nem talál annak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Lefoglalod magad sporttal és munkával és akkor a számodra vonzó nők is észrevesznek. :)
2014. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

Szeretetben és boldogságban egy kevésbé "vonzó" nővel is le lehet élni az életet.

Szerintem ez sokkal fontosabb mint a külsőségek.

Ha meg annyira kell az álomnő neked, gyűjts pénzt és menj fel a rosszlányok.hu ra.

2014. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

#1

Ekkora hülyeséget is rég olvastam már.

2014. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noydra ***** válasza:
71%
Kezdetnek befejezed az önsajnáltatást.
2014. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Menedékjogot adsz kelet-ukrán manökeneknek és a padláson rejtegeted őket. Időnként borscs-ot és scsí-t főztök.
2014. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Honnan lehet ezeket az ukrán riban<okat befogadni. Engem is érdekelne.
2014. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Rossz hírem van: egészséges pszichével ez senkinek nem okoz gondot.

A probléma ott kezdődik, ha neked ez komoly gondot okoz, és nem változtatni nem akarsz rajta (mármint javítani önmagadon), sem elfogadni nem tudod.


Az ilyen embert pedig minden pszichológus szakember és szakkönyv hülyének nevezi.


Ennyi

2014. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És azt miből gondolod, hogy nem próbálok változtatni rajta? Szerinted ha ennyire reménytelennek érzem magam, akkor nem próbáltam meg már iszonyat sokat változtatni rajta?
2014. nov. 7. 12:14
 9/18 Noydra ***** válasza:
10%
Hogy próbáltál változtatni rajta?
2014. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Lefogytam 8 kilót és közben némi izmot szedtem magamra, megtaláltam azt a hajat amiben még a legelfogadhatóbb az arcom, nagyon figyelek hogy mindig jól legyek felöltözve, mégis zéró érdeklődést kapok.
2014. nov. 7. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!