Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a floridai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a floridai férfiakról?

Figyelt kérdés

Mivel nem is olyan régen megismerkedtem egy Floridában élő férfival, aki roppant kedves volt velem, sőt igazi úriemberként próbált viselkedni, viszont most már több hete hogy itt van nálam, nagyon gyakran ordítozik. Mindennel elégedetlenkedik, mindent, és mindenkit szid. Mit csináljak ilyenkor? Ezenkívül valamilyen indokkal lemegy borozni, én is elkísérem, de nem iszom vele semmi alkoholt. Ezalatt ő naponta több, mint egy liter bort megiszik... -.-"

Floridaiakról mi a véleményetek?



2014. dec. 3. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ku.va kevés floridaihoz volt eddig közöm, nem tudok véleményt alkotni. Szerintem ezzel nagyon nem vagyok egyedül.:)


Egyébként Floridában is élnek barmok, máshol is. Ez nem helyfüggő.

2014. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kurtz Bickle ***** válasza:
Hiányzik neki a kókusztej.
2014. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Rászolgáltál, drágaságom.

Remélem valami nemeslelkű negrid fiatalemberről van szó, vagy fehér tevén érkező arabról.

2014. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az a véleményem, hogy azt csinálsz amit akarsz :D
2014. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem allamfuggo. Barmok, idiotak Beverly Hillsben is vannak meg Tapioszecson is.


"több hete hogy itt van nálam" Hol? A lakasodban? Rakd ki a pitschaba!

2014. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!