Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket idegesítene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket idegesítene, ha a barátotok rengeteget tanulna?

Figyelt kérdés

Engem idegesít. Barátom mindig tanul, zh-k, vizsgák előtt külön pénzért megy felkészítésekre, tanul és tanul és teljesen rágörcsöl az iskolára. Pedig nem egy olyan szakon van, amire annyira kéne tanulni (kereskedelem és marketing). Raadasul több egyetemista ismerősömet is megkerdeztem, akik szinten erre a szakra járnak, hogy nehéz volt-e. 2-ből 2 azt mondta, hogy nem volt vészes. Egyik raadasul azt is mondta, hogy kevesebbet tanult, mint középiskolában, kivéve vizsgáknál. Anyával elég sokat beszélünk a barátomról, és pont lett volna jovoheten egy koncert, amire közösen (raadasul jott az alkalom, hogy ingyen!!) mehettünk volna el, de nem.. Ő 2 napos vizsgafelkeszítésre megy. mindig csak tanul, tanul.. Mindig! Anyukám is kb már nevet, mindig mondja, hogy úgy néz ki, ha ennyire sokat tanul, nem lehetnek jók a képességei se. Sulija miatt az kapcsolatunkra sincs ideje. Többször beszeltunk errol, válasz: "neki most kell a sulira konvertálnia, most kell teljesíteni es odatenie magát". Nade ennyire??!!!


Titeket nem idegesítene, ha a barátotok ennyire maximalista, karrierista lenne, hogy csak tanulás, tanulás és tanulás?


Mar a szakításon is gondolkodom, unalmas a kapcsolat.


2014. dec. 3. 19:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Akkor szakíts, jobban is jár egy idióta barátnő nélkül.
2014. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírását, telefonrol gépeltem
2014. dec. 3. 19:01
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Szakíts is vele. Aki még a koncentrálás szót sem ismeri annyira, hogy ne konvertálásnak írja, az tényleg nem egy tanulós sráchoz való.:D
2014. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem a tanulás a gond, mert én is mindent megteszek, hogy tartsam a kitűnő átlagomat, néha késő estig tanulok gimisként is. De azért mérlegelek, hagyok teret a magáneletemre és a kikapcsolódásra, szórakozásra is. Ő meg csak tanul és tanul és......
2014. dec. 3. 19:02
 5/21 fahéjas Alien ***** válasza:

Maximalista, ez van - vagy nem vagy olyan izgalmas számára, mint a tanulnivaló.

Amúgy meg szerintem szomorú, hogy a barátod céljait és önmegvalósítási projektét ilyen kicsinyes módon lenézed... egy jó párkapcsolatban a felek támogatják egymást, nem pedig lejáratják. - én nem csodálom, hogy nem foglalkozik veled annyit.

2014. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én is voltam egyetemista, és nem is könnyű szakon, de mindig volt időm a barátnőmre akkor. Szóval tényleg buta lehet, mint a föld, nem is beszélve, hogy arra a büfészakra minden gyökkettőt felvsznek. Dunát lehet rekeszteni az ilyen szakos hallgatókkal.
2014. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Láttam h elírtam, mint mar mondtam, telefonrol vagyok és be van állítva h automatikus átírja "helyesen" a szavak nagy részét. Ezert is irtam h sory a helyesírásért


Nyilván KONCENTRÁLÁST szerettem volna irni :)

2014. dec. 3. 19:04
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Ezert nem való gimis kislány egyetemistahoz.
2014. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem a szakkal van gondom, mert én se akarok mérnök lenni vagy orvos! Hasonlo, közgazdász egyetemet szeretnék én is végezni, de inkabb a túrizmus irányban.


De mondjuk, ha ELTE-re vagy BME-re járna, sokkal inkabb el tudnám fogadni h ennyit kell tanulnia. Tesom pl idén kezdte az ELTE-t (kémia szak), és jó tanuló, sokat is tanul, de rengeteg szabad ideje van igy is

2014. dec. 3. 19:07
 10/21 A kérdező kommentje:
Baratom fősulis. De lehet, igazad van.
2014. dec. 3. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!