Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen a nőverem? Mâsnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen a nőverem? Mâsnak is ilyen az idősebbik testvére? (tobbi. Lent) 14/l

Figyelt kérdés

Szóval,tegnap leborotvâltam a punciszőrömet. Ritkan szoktam,csak ha.mâr nagyon szőrős. Hogy ne is latszôdjon ki a bugyiból. És most az előbb végeztem a furdessel,es buguiban vagyok. Es a bugyi az olyan hogy elol atlatszos. Ő.meg igy tök feltűnően megnézted. szoval biztos azt gondolta hogy leborotvaltam. (meg amugy maskor lehet latni hogy fekete ott az egesz ) es olyan hulyen nezett ram,csodalkozva vagy hogy. En meg gyorsan leultem hogy be nezzen mar. De most megint az lesz,hogy kibeszel anyukamnak/anyukammal hogy en mit csinaltam. Meg amikor ketten leszunk kerdore von. Amugy mindig ez

Amikor elkezdtem a labamat borotvni azt is izelta,hogy o.ennyi idosen meg nem ezt csinalta. Meg még amikor eloszor megjött a menzeszem akkor is,meg a cicim elkezdett noni,meg a szőr a puncimon... (elegge koran minden) nagyon gaz ez igy is nekem. A fiukkal is ez van

Szoval miert szol meg mindenert?? Meg mond el.mindent az anyukamnak?

Remelem ertheto ahogy leirtam. Bocsi a helyesirasert telefonrol irok.


2014. dec. 3. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

szellemi fogyatékos és élvezi hogy neked ez kínos

szimplán gonosz és kész vagy féltéken de inkább gonosz

17/F

2014. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nővéred nem valami jófej, és egyáltalán nem normális, ahogy reagál és viselkedik.

Ennek ellenére az sem normális, hogy te 14 évesen átlátszó bugyiban járkálsz otthon...

2014. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Anyukam vette ezeket a bugyikat azt hiszem. Nem az egesz,csak elol ilyen racsos vagy milyen. De most mn arvezt se fogom felvenni... Ha ez is ekkora baj
2014. dec. 3. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt a nővérem.

Amúgy meg tudod milyen a testvéred, akkor meg minek mászkálsz egy szál bugyiban?

2014. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem,nem gondoltam,hogy azt nezi. De mindegy
2014. dec. 3. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a nővéred. Lehet, hogy most ez téged nagyon zavar, de majd ha felnősz megérted, hogy miért csinálja. A mai lányok nagyon hamar érnek és nagyon hamar belekerülnek dolgokba. Ő csak figyel rád, mert nem akarja, hogy rossz irányba menj.
2014. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megismerném a nővérkéd. Ellátnám a baját :)
2014. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6 os tehetek en rola hogy nagyon hamar kezdted mindenem ...!? :(

Borotvalni is ritkan szoktam ha mar nagyon szoros.

Amugy tudom,hogy figyel ram. De ne ezekre, nagyon bant,hogy beszol azmiatt ahogy kinezek

2014. dec. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!