Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek van ellentétes nemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van ellentétes nemű testvére, előfordult már olyan veletek, hogy a nyitottságával meglepett titeket a testvéretek?

Figyelt kérdés

Szóval .. ehm .. a 22 éves bátyám ma idejött hozzám és megkérdezte h én hogyan szeretem a fütyköst?? Teljesen kopaszon vagy szőrösen vagy fazonra nyírva??


Hát hirtelen annyit mondtam rá h csupaszon szeretem, majd azt mondta h akkor jó, mert ő is teljesen csupaszra akarja nyírni magát ..


Annyira meglepett h ilyet kérdez tőlem hogy még most sem tudom hová tenni magamban .. De nem is ez a baj, hanem hogy sosem volt közöttünk jó viszony, szal mindig veszekedtünk, utáltuk egymást és most megkérdez ilyen bizalmasan erről ..


Fiúk, lányok, volt már veletek hasonló, hogy meglepett a saját tesótok a nyitottságával?


2014. szept. 30. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugi, nem téged akar megdugni (gondolom..)
2014. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam először h egyáltalán megkérdezett tőlem bármit is. Sosem beszéltünk egymással, mi mindig csépeltük egymást kis korunk óta, nem tudtuk elviselni egymást soha .. és most meglep egy ilyen elég bizalmas kérdéssel ..
2014. szept. 30. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy a te korosztályod az, ami számára a párkeresésben legideálisabb, és tudni akarta, hogy nálatok mik az igények. Mégse kérdezhet meg valakit az utcáról, így aztán inkább hozzád fordult.
2014. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Uuuuuu sztem nyomul rad nagyon

Vagy

Tenyleg az amit az elozo is irt!!

: )

2014. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De most akkor egyetlen egy ember (ráadásul az utált húga) velemenyebol megallapitja, hogy szereti az adott korosztály lányresze? Wtf?


Ez nekem se tiszta.

2014. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!