Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy nagyon csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nagyon csendes lány összejöhet egy menő, népszerű, jóképű fiúval?

Figyelt kérdés
Ez a fiú gazdag és jóképű, ezért mindenki körülugrálja, az olyan lányok folyton rajta lógnak é kiszolgálják, meg minden. Én teljesen más vagyok. Úgy vettem észre, h én is tetszem neki, de ő azt várja, hogy én menjek oda hozzá. Nekem nincs elég önbizalmam odamenni, és különben is úgy gondolom, hogy a fiúnak kell kezdeményezni. Szerintetek ebből lehet vmi? Keressek mást?

2012. szept. 14. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
menő srácokkal nem érdekes kikezdeni nagy az esély hogy megcsal
2012. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Keress mást.
2012. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Keressél mást! Itt vagyok pl. én. Jóképű is vagyok, gazdag is vagyok, sőt még kezdeményezek is. Kell ennél több neked?
2012. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hogy nézel ki? :D
2012. szept. 14. 16:03
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

én bevallom nem vagyok jóképű,szegény vagyok.még is többet érek ennél a csávónál.

ő megcsalna.Azt kapja meg akit akar.

Én meg megbecsülöm azt ami van!

2012. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Sőt, még az arcod sem akkora, hogy kilóg a képernyőről...


Ha neked ezek a fontos értékek, csendes lány, akkor össze lehet velük jönni. Csak egy ilyen kapcsolatban tudd is hol a helyed, mert hogy nem előkelő helyen, az biztos.

2012. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%

Hogy nézek ki?

Mint az állat.

Napba lehet nézni, de rám nem!

2012. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Mókusgyilkos ***** válasza:
67%

csendes lány de azért a pénzre mész ?:D na peeeeersze.

vagy is hát gondolom vannak totál értéktelen csendes csajok is szóval.. ahogy amúgy vannak normális gazdag jóképű pasik is gondolom én legalábbis.

2012. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Murr: Igazad van Murr, egy kapcsolat arról szól, hogy két ember kölcsönösen szereti egymást, és tiszteli a másikat, nem pedig arról, h ki hogy néz ki meg ilyesmi. Egy olyan fiút kéne már találnom, aki nem egy elkényeztetett bunkó, hanem egy jószívű, kedves fiú, aki meghallgat és megért.
2012. szept. 14. 16:20
 10/18 anonim ***** válasza:
egy numera erejéig biztosan, de hogy ebből tartós kapcsolat legyen.. az már csak a véletlenen múlik.
2012. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!