Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kell/illik/lehet kimonda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell/illik/lehet kimondani először hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
ha nem mondják, miért lehet?
2014. dec. 4. 00:31
 1/5 Dzsusztin Bibörlik ***** válasza:
Nem biztos, de esetleg azért, mert nem szerelmesek a másikba? De tényleg csak egy tipp.
2014. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amikor tiszta szívedből úgy érzed hogy szereted ha nem mondja lehet vár még nem akarja hogy azt hidd ő csak dobálózik ezzel de lehet az is hogy nem szeret de ezt érezni kell nem mondani és éreztetni
2014. dec. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt gondolom a szerelmes félről van szó hogy mikor vallhassa meg.. hmm hát nem tudom. Talán akkor amikor a másik már kimondta vagy jelét adta hogy ő is szeret és viszonozza.


Ami engem illet az egészen más történet mint a hagyományos szokás. én akkor szoktam amikor felhúzza az illető a cukrom és amikor úgy érzem hogy teljesen mindegy mit válaszol és hogyan utasít el, amikor már jelét adta hogy gőgös nem szeret és esetleg meg is gyanúsit hogy belehabarodtam. és ha ugy van akkor szoktam a fejéhez vágni hogy "igen szeretlek.... stb stb

2014. dec. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Más példám még nem volt, vagyis vagy én nem voltam abba viszont szerelemes aki szeretett, udvarolt és nem akartam hazudni, vagy a másik nem szeretett viszont akit én szerettem.


De rendes olyan durrant a lamur körülmények közt én akkor mondanám amikor már a másik is mondta jelét adta hogy szeret és amikor úgy érzem.

2014. dec. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Peldaul engem egy nagy csalodas ert egy ideje. Nem tudom megemeszteni. Nem birom kimondani ezt a szot. Miert kellene mondani? Az osszkepet kell figyelni inkabb: jol megvagytok mindenhol, jol erzitek magatok egymassal. Ez, h nem mondom ki ,nem befolyasolja az erzelmeim. N
2014. dec. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!