Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha aki tetszik, arra mindenki azt mondaná, hogy nem illik hozzám?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem számít, mit mondanak mások, de akkor is...

A nem illik hozzám, az arra vonatkozik, hogy ő nem egy szép ember... Engem meg szépnek tartanak. Előre tudom, hogy mindenki fujjogna stb.


2014. okt. 28. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs annyi önállóság, kitartás benned, hogy el tudj függetlenedni a környezeted felszínes "ítélkezésétől", akkor jobb is, ha nem jössz vele össze, mert ez később is előjönne. Ellenben ha képes vagy a lényeget látni: azt, hogy NEKED Ő kell, akkor érdemes megpróbálni. Te ismered magad, neked kell ezt érezni. A társaktól jövő nyomás erős lehet, ha gyengébb jellem vagy. Ezt rosszindulat nélkül írom.


23/F

2014. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mi a hézag,Hapsikám? ***** válasza:
Ha neked tetszik és nem zavar, hogy mások nem értenek vele egyet, akkor mi akadálya? :D lehet, hogy belsőre meg tökéletesen kiegészítitek egymást, szóval hozzád illik ;)
2014. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire számít a többiek véleménye, akkor hagyd békén az illetőt és keress egy mások által is szépnek tartott embert.
2014. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lesz idő amikor a "szépségedet" lehúzhatod...tudod hol, és könyörögni fogsz bárkinek, hogy egy ölelést kapj.

Míg a csúnya pasinak, családja van, örömmel várják haza, és a gyerekei odáig és vissza vannak érte.


Hát ennyit ér a szépség:D Én inkább csúnya szeretek lenni:D

2014. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én csúnya srácként kifejezzen vonzótank tartom az átlaogos külsejű, vékony lányokat!
2014. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!