Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok jobban szeretik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok jobban szeretik ha csupasz odalent a pasiknak? Mik a tapasztalatok, hogy oldjátok meg +egyéb kérdés lent

Figyelt kérdés
Gondolom sokan karban tartjátok az intim régiót, viszont én nem tudom elképzelni hogy hogyan lesznek olyan csupaszok egyesek. Egy igazi férfi általában szőrös odalent, na most ezt hogy oldjátok meg? Leborotválva nem lesz erősebb és szúrósabb illetve a herezacskó hogy nem sérül meg vagy nemigazán értem :D Nem fura érzés úgy? Mik a tapasztalatok?
2014. dec. 4. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az en baratnom azt mondta, hogy amikor no vissza, akkor szur es kidorzsoli (nem hasznalunk ovszert), ezert meg ne probaljam leszedni.

Meg a ferfi amugy is szoros es o szorosen szereti.

2014. dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én szőrösen szeretem. A természetesség híve vagyok. De kinek a pap............
2014. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1 már bocs de a szőrnek mi köze az óvszerhez? jobb esetben nem a pcsöd szőrös hanem körülötte :D
2014. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a barátnőm nem szeretné ha lenyírnám...kicsit vágok belőle azért, de nem borotválom...
2014. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az a jó ha szőrös , engem izgat :)

Mindenkinek más a véleménye.

L

2014. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szőrös jobban tetszik.
2014. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És ezt honnan lehet tudni melyiknek mi tetszik? Elsőre meg kell kérdezni, hogy "te most mit csináljak vele", mert egyik felének ez kell a másiknak az aztán tiszta gambling az egész
2014. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
párkapcsolatban meg lehet beszélni...egy éjszakásnál meg 50-50%...
2014. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8


Na ja de hogy. A legtöbb meg se mondja melyik jön be neki elvileg "neked kellene kitalálni"...

2014. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A szőröset szeretem, persze ne legyen dzsungel. Ha olyan erős a szőre, akkor nyírja meg.
2014. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!