Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha alapból vékony alkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alapból vékony alkat vagyok és kerek a fenekem, napi 3 órányi edzéssel 1 hónap alatt lehet álom fenekem?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 11:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elég ha napi fél órát lépcsőn mész felfele és nagyon szép popsid lesz :D
2014. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne írjatok mar baromsagokat.


Kerdező a feneked akkor lesz ha izmot szedsz fel rá. Ahhoz meg megfelelő edzes,etrend es pihenes kell.

Ennyi edzestol pont hogy visszafejlődnel. Valamint elhiheted hogy ha RENDESEN megedzed akkor napokig nem fogsz az edzesre gondolni utana. ;)


Heti 2 edzes bőven eleg. Es nem időben kene merni hanem sorozatokban..


Olvasgass a builder.hu-n. Ott leirjak mit kell.


Ha minden alaptudas nelkul,összecsapott tervvel vagsz neki nem lesz eredmeny es eltűnik a motivaciod.


Es kegyen benned egy kis alazat is. Ha egy hónap alatt alom feneked lehetne csinalni mindenkinek az lenne.

2014. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hol is kezdjem... Talán az első az lenne, hogy na végre, valaki aki kemény feneket akar magának. Én imádom, de nagyon ritka, mert dolgozni kell érte.

A nők általában túl lusták hozzá, ezért rengeteg a formás de puha, amit nem szeret.

Azután a másik hogy ha a semmiből te neki állsz napi 3 órának, akkor a második nap fel fogod adni, mert annyira leterhel...

A tested nem valami gép, nem lehet egyszerre így megterhelni a semmiből.

Fokozatosan lehetne csak, és 3 óra az rengeteg, talán 5-6 év alatt el jutnál oda hogy az normális legyen hogy kibírd önkínzás nélkül...

A napi 1 óra bőven elég, kitartás kell ahhoz is hogy be tudd tartani a rendszerességét. És azt se minden nap, max minden 2. nap.

Én is sportolok(pasi vagyok, nem popsi kerekítés miatt...), kerékpározom, futok és alapból fizikai munkám van.

Bár mostanában voltam beteg, ezért biztos jól vissza esett a teljesítményem...

A legkevesebb edzés is látszik idővel. A 3 hónap alatt a gén és fizikai felépítés és egyéb bonyolultságok befolyásával számolva lehet hogy látszik kívülről az eredmény, de lehet hogy csak akkor, ha valaki bele markol.

De 1 hónap alatt az átlagosból senkinek se lehet kemény.

Az enyém a nők szerint kemény, azért a minden 2. napi 30-40 Km megteszi a hatását, lassan már 4 éve.

Mondjuk kíváncsi lennék milyen az az edzendő fenék és milyen lesz 2-3 hónap múlva...

2014. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13. vagyok, azt majdnem el is felejtettem, hogy mivel többet mozogsz, a testednek ahhoz hogy izmosodjon, több tápanyag és energia kell.

Vannak ezek a testépítős boltok, ott pontosabban le tudják neked írni, de ásványi anyagok és vitaminok mindenképp kellenek. Nekem is van, havi szinten nekem nem drága, olyan 5-6 ezer.

Érdekes mód a testednek az izom felesleges... A testednek a zsír a jó, a minimális izomzaton kívül ami kell a mindennapokhoz, nem fog megtartani semmit.

Ha csak nem kényszeríted rá az edzésekkel és ha nem szedsz ilyeneket, úgymond táplálék kiegészítőket, akkor nem hogy izmosodna az alfeled,saját magát kezdi felbontani az izmod és gyengébb és fáradékonyabb leszel.

Szóval ha mozogsz, akkor kell neked ez mindenképp. A másik pedig, ahogy írtam, az izom az felesleges a szervezeted szerint, így ha egy ideig nem gyakorolsz, szépen vissza fog fejlődni. Vagyis nem 3 hónap edzés, aztán ég vele de a fenék kemény marad... Vagy egy életen át sportos maradsz és egy életvitel lesz belőle, vagy előbb utóbb puha fenekű leszel ismét.

2014. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!