Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájöttem hogy mi férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy mi férfiak vagyunk a hibásak amiért ide jutottunk a nőkkel, de mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Lehetetlen velük ismerkedni mert flegmáznak, elvárásaik irreálisak a magyar valósághoz képest, iszonyat felszínesek, ez történik ha túl sok figyelmet, rajongást kapnak, és lassan egy generáció így fog felnőni, már 13 éves lányok kihívóan öltözködnek és kapják a bókokat ész nélkül, de az idősebb korosztálybeli nők, úgy kb 40-ig bezárólag is túlzottan el vannak halmozva, ezek a tények. De mit tudnánk tenni?

2014. dec. 4. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem a férfiak tehetnek róla. Ha egyedül rajtuk múlt volna akkor minden úgy lenne mint 100 évvel ezelőtt.
2014. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Abbahagyod a sírást és keresel egy értelmes lányt, aki nem felszínes.

Oszt jónapot.

2014. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Rossz helyen keresgélsz... kevés ilyennel találkozom, akik meg ilyenek hanyagolom, mert nem egyeznek az értékrendünk.
2014. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ennyit!
2014. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 To7ka ***** válasza:

Sőt, utána a legbunkóbb pasit találják meg maguknak. Egy sajnos teljes gőzzel szerető barátom is rendszeresen kikosarazzák, sok a jóból. De egyrészt nem mindenki ilyen. Másrészt ennek ellenére minden flegma lány is vágyik a szeretetre, és áttudja értékelni (többnyire, nem mind) az értékrendjét egy fontos kapcsolata miatt.

És hogy mit lehet tenni? Szerintem kitartóan foglalkozz magaddal és tartsd meg az egyéniséged.

Ha kedves maradsz velük de egyáltalán nem figyelsz oda ha flegmáznak és megjátsszák magukat a barátnők előtt, és közben van benned valami ami felkelti a figyelmüket, kirángathatod ebből az őrületből. Sajnos már nem működik egyenesen, muszáj sakkozni, de lehet jól játszani majd korrekt maradni;)

2014. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy a te elvárásaid is nagyok. Nem hiszem, hogy csak egyszerű szende szűzkislányoknál próbálkozol, sőt...Szerintem te is a legkihívóbb rib*ket találod be, szóval ne csodálkozz!

Hidd el, van aki nem felszínes, csak talán észre sem veszed ezeket a lányokat.


19/L

2014. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Valami nagy baj lesz ott, ha minden nő így viselkedik veled. Ezen kene elgondolkodnod.
2014. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Csak a magad nevében beszélj, te nem tudsz bánni a nőkkel ezekszerint.
2014. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Te szerencsétlen, te.
2014. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Tudom ajànlani Müller Péter Férfiélet női sors című könyvét ;-)
2014. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!