Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor együtt vagyunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor együtt vagyunk? (több lent)

Figyelt kérdés
Szóval buli volt és én meg egy lány elmentünk a buliból együtt vittem piát és megkináltam ő is ivott én is itam és ez addig ment mig ma felnem ébredtünk reggel az ágyamba mivel ö nem votl annyira berugva ezért emlékszik hogy lefeküdtün egymással (mind2-en szüzek voltunk) és,miután emlékeztetett elment mintha missem történt volna de,mielöt elment hozzá tete hogy jo volt azota semmi hir felöle most komolyan ennyitt jelentett neki semmi különlegeség (ja védekeztünkis) szoval most,együtt vagyunk vagy csak ez egy egy éjszakás volt
2014. dec. 4. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Együtt lenni úgy szoktak az emberek, ha ismerik egymást, nálatok ez nem áll fent.
2014. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
örülnél neki mi? ha egyszer össze jönne xd
2014. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem láttam ezt a filmet. :(
2014. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ismerjük egymást osztálytársam és a leg jobb lány ,barátom" 2# 3# bekaphatjátok
2014. dec. 4. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, nem vagytok együtt, az a lényeg.
2014. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És akkor most mi lesz én nem tudok ezek után simán rá nézni és most mivan vele ennyire sima ügy neki hogy már nem szüz vagy most mit csinálhat?
2014. dec. 4. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:
:D
2014. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet azt várja hogy keresd meg ha szereted is akkor beszélj vele és legyetek együtt !
2014. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

De amúgy az 1# és a 2# honnan tudták volna, hogy az osztálytársad és a legjobb barátod ha le se írtad?:)

Amúgy meg beszélj vele, kérdezd meg, hogy mi legyen és hogy szeretné e, hogy a jövőben megismételnétek, vagy hogy akar e valamit tőled...

2014. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bocs 2# 3#-as

9# voltam

2014. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!