Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretjük egymást, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást, de nem lehetünk együtt! Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és beleszerettem az egyik barátomba,ő is szeret.Teljesen őszinték az érzelmeink,de nem lehetünk együtt,mert a fiú az én exem legjobb barátja (tudom,hogy ez nem szép dolog,de tényleg nagyon őszintén szeretjük egymást).Csókolóztunk is már többször is,ha meglátom egyfajta melegség tölti el a szívemet és ez kölcsönös.Nem tudjuk,hogy mi a helyes döntés.Elengedni egymást?!(már próbáltuk,de nem ment!).Órák óta sírok,már ő is sírt velem együtt (most telefonon beszéltünk).Szerintetek mit tegyünk?

2014. dec. 1. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátod vállaszon a szerelme vagy a barátja közt, ennyire egyszerű :-). És ne sírjatok :-) :-*
2014. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem választott!:)
2014. dec. 3. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!