Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól fog rá reagálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól fog rá reagálni?

Figyelt kérdés

Van barátom, komoly a kapcsolatom vele, szerelmes vagyok belé, mégis ugye nem vakságot fogadtam neki hanem hűséget.

És hát mostanában ha megnézek embereket, egyre többször nézek meg lányokat is. régen is voltak hajlamaim, de ennyire nem volt világos.

A legjobb barátnőmnek ezt beszeretném vallani hogy végre valakivel megbeszélhessem ezt. De nem akarom hogy undorodjon tőlem, elég sokszor küldünk egymásnak puszit, szivecskét, ugy hivjuk egymást hogy baby, de persze nem komolyan hisz mindkettőnknek barátja van. Bár voltak időszakok mikor úgy belezúgtam néha, de már nem.

Szerintetek hogy fog reagálni? Félek hogy nem lesz meg már ez az intimitás vagy félreérti ha azt írom hogy szeriii. De azt akarom hogy tudjon róla, hogy bi vagyok.

Tudom, én ismerem, nekem kell tudnom hogy állna hozzá. De igy magatokból kiindulva ti mit szólnátok ha legjobb barátnőtök/barátotok ilyet mondana?


19/L



2014. dec. 4. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőm azt mondaná, hogy bi.. Nekem nem lenne semmi hűha benne.. Lehet az elején meglepődnék,de ennek vannak előnyei is (y) :'D.. Na.. Ha egy haverom mondaná, valószínűleg egy hatalmas lábastaslival elpenderíteném magamtól. De ez csak az én anti-gay elképzeléseim szerint működik így. :) Amúgy.. Igen, ez számodra eléggé megrendítheti a kapcsolatod.. :/
2014. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hello.Először is a barátodnak szólj erről,hiszen ő a társad,neki kell erről tudnia.Meg kell értenie,és ha tényleg szeret,elfogadja a helyzetet.

Aztán beszélj a barátnőddel.Mondd el neki őszintén,hogy érzel.Meg kell tenned mert ha csak találgatsz és pörög az agyad,attól semmi sem változik.Sok Szerencsét!

2014. dec. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én barátnőim abszolút jól fogadták, hogy leszbikus vagyok, semmi nem változott, megöleljük egymást meg minden ami előtte is volt. Mondjuk rólam 16 éves korom óta tudják, de mindig mindenben támogatnak. De tudtam is, hogy így lesz.


Pedig a leszbikusság ugye még "szörnyűbb" mintha valaki bi :D


20/L/L

2014. dec. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó!

a leszbikus rosszabb,mint a bi?

aha,persze :/ a leszbikusokról legalább nem hiszik,hogy mindennel és mindenkivel dugna aki él és mozog!


ja,de a kérdésre a válasz:ezt mindenképp mond el elöbb a barátodnak,utána meg jöhet a barátok/család.az én barátaim jól fogadték,nem volt benne semmi extra.család mai napig nem tudja.

2014. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!