Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Előnnyel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Előnnyel vagy hátránnyal indul nálatok egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Aki már volt hármasban és kedveli ezt a felállást és itt nem csak arra gondolok, h ő meg 2 nő, hanem abban is szívesen benne van, h harmadiknak pasit vegyetek be a ti örömötökért?
2014. dec. 5. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez semmiképpen nem lenne előny, és inkább hátrány, mint hogy semleges... Számomra a szex intim, két emberre tartozó dolog. Ha a másik fél ezt nem így gondolja, akkor nem sok keresnivalónk van egymás életében hosszútávon.
2014. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha őszinte, akkor félsiker. Annál undorítóbb nincs, mint csak veled, csak te, örökké. Közben meg csalni kezdi meg mindenféléről fantáziál. Aki már volt hármasban gondolom nyitottan fogadja, vagy totál elutasítja az előző tapasztalataiból kiindulva. Nekem egyik sem volt, így nincs vélemény, csak az első mondat.
2014. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább semleges, vagyis ha mindenáron rám akarja kényszeríteni, hogy hármasozzunk akkor inkább hátrány. Bár nem mondom, hogy soha nem lennék benne ilyesmiben, de egyelőre nem. Amúgy az én örömömért tuti nem vennénk be még egy pasit, nekem is jobban tetszene a +1 nő.
2014. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem már nem érdekel az ilyen, szóval hátrány. 23L
2014. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!