Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ismertek csúnya beképzelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek csúnya beképzelt fiúkat?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

eleve nem szeretem a beképzelt fiúkat, ha helyes akkor se.

de ez fiú akit ismerek ... ha ismernéd szerintem te is ezt gondolnád, Kedves 10-es!

6-os voltam.

2014. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ja és a rosszfiúkat se szeretem... azok bunkók
2014. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van, a beképzeltség mindenképpen negatív tulajdonság, legyen szó bármilyen külsőről.

Én csak arra akartam rávilágítani, hogy ha a csúnya beképzelt fiú rosszabb mint a szép beképzelt az ellentmondásos szerintem. :)

2014. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

azért abba is gondoljatok bele miért lettek a "rosszfiúk"? mert vannak a nyomorék nyomulós pasik akik nemtudnak csajozni...ők elkezdenek hümmögni h aztamindenit micsoda csaj...és elkezd eszeveszett módjára nyomulni egy szép csajnál, aki alap h pattintja a csávót, így lettek a rib. ancok...ezért lett az a nézet a pasiknál h legyél bunkó

énis ezt az elvet követem, jó ne legyél paraszt de az aranyközépút a legjobb.

a pasi a főnyeremény a csajnak és nem fordítva, nehogy te szaladj már a csaj után, ha veszi a lapot a csaj akkor király, ha meg nem? akkor mivan? majd jön aki vágja a dolgokat, villamos után se futok, mert jön a következő.

na szevasztok

F/20

2014. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!