Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányok miért a beképzelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a beképzelt bunkó fiúkat szeretik?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a lányoknak csak a jóképű beképzelt bunkó fiúk jönnek be. Viszont a magamfajta ronda fiúnak nincs esélye semmilyen lánynál sem.Minden lány azzal jön hogy azért nemadnak esélyt az olyan ronda fiúknak mint én mert nincs kisugárzásuk mint nekem de arra már rájöttem hogy a lányok a kisugárzás alatt a jóképűséget értik nem azt hogy vicces,kedves STB.. ÉS a végén a lányok sírnak hogy nincs normális fiú pedig van csak azokat észre sem veszik.:(

2013. aug. 3. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy ekkora élet tapasztalattal?
2013. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
pont azért szeretik mert jó képűek
2013. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van mert azok jóképűek! Én a testalkatom miatt nem kapok esélyt, mert vékony vagyok (nem kórosan) de az vagyok, és a legtöbbször utaltak rá, viszont nem mondták ki. Most hozzáfogtam edzeni, de nem a nők miatt hanem magam miatt :)
2013. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
1000 ilyen kérdés van (tucatnyit a saját szememmel láttam), a kérdésem csupán annyi h amikor a rendszer fölajánlja.. mért nem vagy képes elolvasni a már megválaszoltakat? Inkább ne is válaszolj sőt nem is várom el h fölfogd h mit írok, na csá.
2013. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem minden lányra igaz.. Nekem pl már tetszett olyan fiú, aki nem épp a leghelyesebb kategóriába tartozott, de kompenzálta azzal, hogy vicces volt, és rendes, igaz néha bunkó, de ez más kérdés (haverok vagyunk, és már nem tetszik :) ) szóval ha tényleg olyan ronda vagy, mint amennyire már leírtad, próbálj meg valmit tenni ez ellen, és ne hajtogasd azt, hogy te nem tetszel senkinek, mert ilyen vagy meg olyan.. A magabiztos fiúkat jobban szeretik a lányok ;) a "hangsúlyt" pedig vidd valami jó tulajdonságodra :) remélem segítettem valamit :)
2013. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányok nem a beképzelt, bunkó, hanem a jóképű fiúkat szeretik. És ezzel ők is tisztában vannak. Pont ezért bunkók és beképzeltek.
2013. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Emberek ***** válasza:
79%

igaza van az előttem válaszolónak, teljesen egyetértek vele.

de nem mindenki a szépfiúkra bukik. nem kell aggódni. majd később alább adnak az igényeikből, és megtanulják a belső tulajdonságokat is nézni, nem csak azt, hogy mekkora a tárcája, meg hogy milyen jóképű.

2013. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze miután kiélték magukat, és rájöttek, hogy nem jó egész életen keresztül egy izomagyú macsóval lenni, akkor majd jobb lesz a rondább is, aki talán egyszer gyereket csinál neki...
2013. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. De addig is végigk..rja őket egy seregnyi szépfiú. És ha sokszor csalódtak, akkor kipróbálják a kevésbé helyeseket. Csak az a baj, hogy az összes sérelemért, megaláztatásért az a szerencsés szerencsétlen fog szívni. És a végén a csaj úgyis egy másik szépfiú karjaiban köt majd ki.
2013. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyelj,az egy dolog ha te csunya vagy(en se vagyok leghelyesevb), de ezt par lany lehet nem igy latja

Lehet kiszemelsz magadnak egy szep lanyt aki tenyleg szep is, es azt gondolod eselyed sincs stb, de lehet kozben meg az o szemeben igenis jol nezel ki

2015. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!