Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szórakozóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szórakozóhelyen szerettek fiúkkal tancolni vagy elvagytok magatokban?

Figyelt kérdés
Kevésszer jarok szórakozóhelyre es latom hogy lány tarsasagok ketten vagy többen beallnak egymassal táncolni,nevetnek,sikongatnak stb. teljesen úgy néz ki hogy jól szórakoznak egymassal. Nekik nincs is szüksegük fiúkra? Jobb ez mint fiúkkal tancolni? Vagy a fiúval tancolss a legjobb?
2014. dec. 5. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A büfében meg a pultnál szoktunk lenni és lehúzzuk az arra járó gazdagabbnak kinéző srácokat.
2014. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D
2014. dec. 5. 14:20
 3/4 J0keer ***** válasza:

Arra várnak, hogy a fiúk köréjük gyűljenek és udvaroljanak nekik.

Erre ő mosolyog esetleg beszélgettek, majd elmondja, hogy van barátja csak most csajos estét tartanak, de köszöni a bókokat.....

2014. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg vagyok én egyedül is kitűnően, fiú nélkül is, de egyszer nagyon örülnék ha egy fiú is odajönne hozzám táncolni. Egyszer volt eddig, hogy odajött hozzám egy srác, hogy milyen jól táncolok, de annyira zavarba jöttem, hogy meg sem tudtam szólalni, csak annyit mondtam, hogy köszi. És szegény biztos azt hitte, hogy nem vagyok rá vevő, csak hát ez már így alakult. A táncom alapján pedig sosem tűnök ilyen zavarbajövősnek, legalábbis én nem gondolnám magam annak, ha nem én lennék, mert mindig a buli közepén táncolok, és mindig sokan néznek meg kérdezik, hogy hol tanultam táncolni, pedig sehol.

És örülnék is, hogyha valaki odajönne. Meg volt már olyan is, hogy mindenki táncolt valakivel, én meg ott voltam egyedül, na az nem volt jó, pedig annyi helyes srác volt ott.

2014. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!