Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell táncos szórakozóhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell táncos szórakozóhelyen lánnyal táncolni?

Figyelt kérdés

Ritmusérzék az van, viszont sose tudtam mit kéne mozdulni, mi az ami már sok, tolakodás, és mi az ami szinte már helyben totyogásnak minősül.


Néztem youtube-n is videókat, de annyiféle tánc videó van, nem tudom összeegyeztetni azzal, ami a bulikon megy, nem látok rá :\ Emiatt szorongani szoktam a táncparkett körül, és inkább a bárpultnál ragadok le...


Kérlek, egy kis rövid leírást adjatok, kb mik az alapok, milyen egy "átlagos" tánc egy lánnyal? Alap ritmikus lépések, kezem hol legyen stb

Ha tudtok videót, azt is szívesen fogadom, de már sokat láttam :D


20f



2014. szept. 19. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régebben én is hasonló problémákkal küzdöttem, mint te. Most fantasztikusan érzem magam a táncparketten és szinte le se lehet állítani. Én elmentem egy tánctanfolyamra, ahol megszoktam, hogy mozog a testem és nem csak egy székben ülök a gép előtt. Sportolj, mozgasd a tested. Megnövekszik az endorfin, felszabadulnak a gátlások. A táncnál a következő a kérdés: van e benned érzés vagy nincs. Ha parázol, az elnyomja az érzést. Figyelj az érzésre és ne félj attól, hogy ki mit gondol (amúgy se téged bámul mindenki). Igenis, tedd ki magad a nyomásnak, de fokozatosan. Az is jó, ha először csak egyik lábról a másikra totyogsz. A lényeg, hogy szokj hozzá a dologhoz és szabadulj fel! Ez nem egy kínos kötelesség, oké? Megmutatkozik a táncodban a tartás, a szenvedély, a férfiasság de a gyöngédség vagy a könnyedség is. Ezek automatikusan előjönnek, ha átléped kényelmed határait...
2014. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!