Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ertekeskent tekintene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ertekeskent tekintene egy pasi egy csajra, ha az nemcsak szep, kedves, jo csaj, es nem az a tipus, aki konnyen odaadja magat?

Figyelt kérdés
eddig a pasi utan futottak a nok, ezeket szepszamban ki is hasznalta, csak bar bok, es barmilyen csajt megkap a srac, majd tegyuk fel megismer egy lanyt, akin latszik, hogy eletvidam, kedves, rengeteget hulyeskedik, mellet jo csaj, jo stilussal, a pasik buknak ra, bokolnak neki, de nagyon nehezen adja oda magat nekik.
2014. dec. 6. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog ez a pasi várni a lányra. Legfeljebb hülyíti és közben mással lesz míg meg nem kapja. Rossz taktika.
2014. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De mondjuk ha oszintek akarunk lenni, ha tetszik az embernek valaki, es latja, hogy nem erdeklodik iranta, lehet, hogy tenyleg tetszik neki az az iilleto, de nem varhat ra, mikozben elmegy mellette az elet.
2014. dec. 6. 11:09
 3/12 anonim ***** válasza:

Nézd,ha ki akar használni,úgyis kifog,lehetsz te bármilyen istennő kategória.Ha meg nem,és sikerül megfognod őt valamivel,az úgyis kiderül idővel.Bár egy alapból szélhámos típust nem nagyon lehet megszelíditeni,idegrendszer kell hozzá.

Ezt onnan tudom,hogy egyik exemet az ujjam köré csavartam ugyan,de mindg kiütközött a végén a vére.Le is mondtam róla inkább,mert már nem bírtam mellette.Pedig aztán a lelkem is odaadtam neki.

2014. dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy nehezen adja oda magát, vagy pedig minden pasinak teszi a szépet,mindenkivel játszik,flörtöl és elhiteti velük, hogy zöld a lámpa,majd a legvégén meghátrál és akkor a pasik átverve érzik magukat! szerintem az ilyen nő a legrosszabb...
2014. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha ki akar hasznalni, de en nem hagynam, akkor nem hasznalna ki.
2014. dec. 6. 11:15
 6/12 anonim ***** válasza:
bocsi az lemaradt, hogy régi igazság, hogy akit érdekelsz,az keresni fog téged!felhív,találkozni akar veled,érdeklődik, hogy hogy vagy, mit csináltál, mit fogsz csinálni ...
2014. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hulyiti a ferfiakat, hanem tipikusan az a no, aki par boktol nem teszi szet a labat.
2014. dec. 6. 11:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Téged is meg fog dugni, ne aggódj!
2014. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem akarom! Akarom, de en tobbet is el tudnek kepzelni,
2014. dec. 6. 11:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak aztán nehogy csalódj!Mint mondtam,a vér nem válik vízzé.Azért,mert te kihívást látsz benne,ő még nem fog változni.Meg az sem biztos,hogy komolyan vesz,erre nagyon ráfizethetsz!
2014. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!