Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még barátság vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még barátság vagy már szerelem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy fiú egy évvel idősebb nálam.Minden nap sokat beszélünk facen és egy suliba is járunk.Amikor találkozunk megöleljük egymást,úgy érzem mimdent eltudok mondani neki,nem kell elötte megjátszanom magam.Ami a külsejét jelenti inkább nagyon "cuki" mint jó pasi,jól megértjük egymást.Minden nap megbeszéljük hogy szeretjük egymást,de én eddig úgy gondolyam hogy csak barátilag egészen egy héttel ezelöttig...Van egy haverja akivel jóba lettem és kicsit tetszik is és ez neki elég feltűnően rosszul esett,bár mondtam neki hogy eggyáltalán nem tetszik a haverja.(ez persze nem igaz)Akkor két napig megsértődött,nem beszélt velem.Van egy közös lány barátunk aktől megkérdeztem hogy mi a baja.Ekkor ő elmondta hogy tetszek neki és el akar felejteni...Utánna ráírtam mert ki akartam békülni vele,mert hiányzott hogy nem ölelt meg,és hogy nem beszélgettünk.Végül kibékültünk de ugyan úgy mondjuk egymásnak hogy szeretjük egymást.Ja és azértakart elfelejteni,mert szerinte nálam zemmi esélye nem lenne.Ez valahol igaz is de nagyon hiányzik..Nem tudom mit érzek!

Előre is köszönöm aki válaszol,bocsi ha kicsit hosszú.



2014. dec. 4. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátság. Bocs, de nekem a sztoriból úgy jött le, hogy csak lelki szemetesládának használod a srácot.
2014. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó köcsög voltál szegény gyerekkel... Amúgy miért nem lehet tisztázni a dolgokat szemtől szembe hamár olyan jó barátok vagytok?
2014. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom megbántani.És ő nem tudja hogy én tudom hogy tetszek neki.
2014. dec. 4. 09:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre teszed a napját és így boldoggá a jövőjét, vagy csinálod tovább és a csávóból lelki roncs lesz idővel.
2014. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és a haverja (ő két évvel idősebb) amikor megölel néha megfogja fenekem.És lehet hogy látta egyszer.
2014. dec. 4. 09:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez fantasztikus...

Mond meg neki, bocsi félreértettél eddig mindent, szeretlek mint egy barátot, jó fej vagy de nem tudok rád tekinteni úgy...

2014. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tisztázd le vele a helyzetet, és ha valóban nem akarsz tőle semmit, szakítsd meg ezt a "barátságot"! Amit jelenleg csinálsz, azt a férfiak a nők egyik legnagyobb bunkóságának tartják, értsd: fenntartod a jóviszonyt, mert neked az kényelmes, és ezzel kínzod szerencsétlen srácot. Mondd ki, hogy jobb lesz, ha nem barátkoztok tovább, és tarts is ki emellett. Biztos megbántod vele, talán meg is sértődik, de hadd legyen már joga valami módon eltávolodnia tőled. Ha valóban szeret, neki ez sokkal fájdalmasabb lesz, mint neked. Ha mégis keresed egy idő után, az azért legyen, mert a szerikézésnél és dumcsikázásnál többet akarsz tőle!
2014. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tekintem, soha nem is tekintettem magam egy erkölcsi fárosznak. De ebből nekem az jön le, hogy egy szemét kis riherongy vagy.
2014. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is csak egy ribi vagy.
2015. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!