Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy a volt barátotok/barátnőtök hiányozni kezdett egyre jobban, miután már azt hittétek, túl vagytok rajta?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. De a végén túljutottam ezen.
2014. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha én túlvagyok valakin akkor túlvagyok rajta. De az nem két nap azt elhiheted
2014. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

igen,akkor z én esetemben csak az lehetett,h csak hittem,h túl vagyok rajta.....

egyébként már több,mint fél év telt el.....

2014. dec. 6. 14:12
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es jól beszélt...ha túl jutottál rajta, már nem térsz vissza hozzá, legalábbis ok nélkül biztos nem...valszeg igazából még nem jutottál túl rajta...
2014. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
velem fiatal koromban volt olyan, hogy két év múlva is azon álmodoztam, hogy elsétál a ház előtt, hogy csak egy pillanatra láthassam...vagy egyszercsak bekopog az ajtón legalább annyira, hogy mizu velem...
2014. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 1 éve szakítottam a barátommal, azóta nem volt senkim csak úgymond tetszett valaki, de nem lett belőle semmi. Úgymond szeretem, mert nem csalt meg vagy ilyenek, csak unalmas volt. Néha belegondolok mi lenne ha nem szakítottam volna vele, de csak ennyi. Meg amikor nagyon egyedül vagyok hiányzik. De amint találok valakit ez el fog múlni...
2014. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én is hasonlóképpen vagyok....

Hiányzik mostanában ..más fiúkkal nincs alakulóban semmi,mert amikor szakítottunk, mindenkit eltaszítottam magamtól hosszú időn át , mert még őt szerettem . Neki lett barátnője elég korán a szakításra. Nem szabadna ennyire tökéletesnek hinnem , és be kellene látnom,h csak a szavai voltak nagyok , és nem igaz,h szeretett.... de olyan nehéz.

2014. dec. 6. 14:20
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


Az én rekordom nem fogod tudni megdönteni, nálam már akkor túllépett a másik fél mikor még elvileg velem volt :D Ennél szánalmasabb szerintem nincs, plecsnit érdemelek.

2014. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első pár héten nagyon hiányzik,aztán már elviselhetőbb,végül már nem is gondolok rá.
2014. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

egyébként ez szomorú.....mert tényleg van ilyen,h már akkor túl van ,mikor együtt van vele.

nekünk részben ezért lett vége....mert az egyik barátjának azt mondta,h rólam ő már lemondott,nem küzd tovább,van egy másik lány a képben...ezt visszahallottam persze ,és mondtam oké,akkor vége .

Ő azt mondta,h csak kitalálta ,mert idegesítette a barátja velem,mindig kérdezgette .... és azt akarta ,h ne legyen vége.

Mikor úgy döntöttem,h beveszem ezt a mesét,akkor meg azt mondta,most már hagyjam békén , ő feladja végleg .

Hiába szerettem....

2014. dec. 6. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!