Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráfáztam a magasságom miatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráfáztam a magasságom miatt? Miért nem lehettem én is alacsony?

Figyelt kérdés

Ez egy visszatérő probléma, de ezúttal nem az alacsonyak sorait erősítő ember tollából (klaviatúrájából).


Mivel viszonylag magas vagyok ezért megszívtam, mert így nem nagyon lehet velem egymagas partnerem ami pedig amúgy elvileg a természetes és tökéletes lenne. Mindenki azt szereti szinte ha vele egymagas akivel van az a legegyszerűbb és a legideálisabb.


De hol találni 188 magas csajt? Szinte sehol.


(Ráadásul mivel nem vagyok kicsi egy csomó idegesítő sztereotípiát tartanak fent velem szemben "aki ilyen az biztos erős meg ilyenek")



#depresszió #magasság #szomorúság #sztereotípia #gén #eugenika #alacsonyság #még az exeim is az alacsonyakat kedvelték
2014. dec. 6. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Visszatérő probléma... igen...

Vékony nem vagy?

2014. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2014. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2 Vékony? Bár vékony lennék.


#3 Annyra nem vagyok magas, csak szeretnék egy hasonló magasságú nőt magam mellé - magassarkú nélkül. 188 mint a kérdésben is írtam :)

2014. dec. 6. 15:37
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
mi az, hogy mindenki azt szereti, ha valaki egymagas valakivel? a lányok pont a náluk magasabb fiúkat szeretik.
2014. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De ez nem kényelmetlen? Semmi nincs "egyvonalban" kettőnk közt amit nem tudom mások hogyan oldanak meg, az igazi az az ha egyszinten van minden és így mehet a szex, mert minden pont jó helyen van "illeszkedik" a helyére...


De most egy 150-es csaj és mondjuk egy 210 magas csávó mit csináljanak egymással? Hogyan? Ha szex van a csaj sehogy nem fog felérni a csávó arcáig, így hogy csókolóznak közben? Vagy hogy érnek el egyes részeket így?

2014. dec. 6. 15:53
 6/16 anonim ***** válasza:
nem lehetsz valami hajlékony xd
2014. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6


Tényleg nem! Most még kövérkés vagyok ha meg ikerül tartani az ütemtervet akkor erős leszek. De nem hajlékony... Az nem is lehetek.

2014. dec. 6. 16:01
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

figyelj, szerintem ha ekkora dagadt állat vagy, örülj, ha van nőd

valószínűleg nem a magasságoddal volt bajuk a volt barátnőidnek sem

2014. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Van bőven 180-as meg afeletti csaj is, úgyhogy nem értem miért siránkozol. Meg azt se, hogy miért kéne ugyanolyan magasnak lenni a csajodnak is. Adjál nekem öt centit és akkor mindketten elégedettebbek leszünk, bár nálam nem volt különösebben gond hogy 175 vagyok, de ha valaki magas az már a termetével több tekintélyre tesz szert, komolyabban veszik.
2014. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
de nem csak 150 centis és 210 centis emberek léteznek. 15-20 centi különbség még semmi kellemetlenséget nem okoz. szex közben meg nem olyan vagy, mint a palánk, hanem hajolsz meg egyebek...
2014. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!