Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés

2 évig jártam egy fiúval.Osztálytársak is voltunk.

Csúnyán váltunk el.Az anyj is eltiltott minket.

Ráírtam szeptemberben,azt írta hagyjam békén örökre és ne írjak neki többet.

Októberben rosszul voltam ráírtam megint.Azt mondta nem és nem akar rólam hallani és letiltott.

Novemberben hívott,de nem tudtam felvenni.Visszahívtam de kinyomta és ki is kapcsolta a telóját.

Nemrég közölte az egyik ismerősünkkel hogy hiányzom neki és be is jelölt fészen.De nem írt rám.Csak 2 közös jó ismerőst ajánlott.Én szerelmes vagyok belé. 19/L


2014. dec. 6. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresd fel személyesen :) Ott nincs letilt, kikapcsolja, nem veszi fel.. Amint meglát, meglátod, akkor tudni fogjátok, hogy szeretitek-e egymást.. :)
2014. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Másik megyében él.És az anyukája nem engedi találkozni velem.
2014. dec. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!