Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Találkoztam egy fiúval akit régen nagyon szerettem, de hanyagoltuk egymást. Most, hogy újra taliztunk gondoltam eljátszom az érzések nélküli csajt.

Figyelt kérdés
(barátnőmet is vittem) oké meg volt a tali, ráírt barátnőmre, hogy 10/? Meg ilyenek. Eleinte nem zavart még bátorítottam is barátnőmet. De haza értem és kitört belőlem a sírás. Moat rám írt barátnőm, hogy nem sokára taliznak. Mit tegyek?

#barátnő #kitörés #haza #Volt #(barátnőmet #vittem) #ráírt #zavart..Aztán #bátorítottam #barátnőmet.
2014. dec. 6. 21:32
 1/4 Tibohr ***** válasza:
Megérdemelted
2014. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő tetszett neki jobban. Gondolom, a barátnő mit sem sejt. Remélem, nem rajta fog csattanni az ostor.
2014. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 válaszolónak köszönöm a kommentét, nagyon megértő és aranyos gondolat volt! :)
2014. dec. 6. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is így jártál. Minek kell eljátszani a jégkirálynőt? Ez annyira buta gyerekes viselkedés...És minek vitted egyáltalán a barátnődet? Ha ennyire 'bánt' akkor mondd el a barátnődnek és beszéljétek meg. (tuti nm vagytok még 15 évesek sem:D)
2014. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!