Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam azt a lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam azt a lányt aki nekem tetszik. Most mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Olyat mondtam amit nem szabadott volna és megsértődött meg most eléggé bunkó velem. Nem tom most hogyan kérjek bocsánatot mert már egy csomószor bocsánatot kértem tőle de nem érdekli. De Mielőtt berágott volna rám előtte nagyon jóba voltunk, és most nem tom mitcsináljak mert nagyon szeretem.
2014. dec. 7. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit mondtál neki ?
2014. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Szard le, és ne alázkodj meg előtte! Ha tetszel neki, megbocsát magától. Ha nem, akkor meg úgyis mindegy.
2014. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok egy pasival.Szerintem nem érdemes megalázkodni,vagy könyörögni,jól írták előttem.Ha fontos vagy számára,úgyis meg fog bocsátani,ha nem,akkor ez csak ürügy,hogy ne kelljen szóba állnia veled.
2014. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adj neki időt vagy engeszteld ki egy randival:D
2014. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!