Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbántottam egy lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam egy lányt aki nagyon tetszik. Hogy hozhatom helyre?

Figyelt kérdés
:( arról van szó, hogy már régebb óta ismerjük egymást. és nekem valahogy kicsúszott egy olyan mondat a számon,hogy egy haverom azt mondta a csajról hogy csak kihasznál engem és én sajnos gondolkodtam is rajta... :( (rájöttem persze hogy ez nem igaz, de őt akkor is megbántottam ezzel.. :( )
2014. febr. 16. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod barátom,ha már te is elgondolkodtál rajta,akkor ott baj van és lehet,hogy tényleg kihasznál csak nem veszed észre.
2014. febr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért bántottad meg mert igaz. Van egy mondás. Akinek nem inge ne vegye magára! Semmi rosszat nem mondtál neki. Hallottál valakitől valamit és ezt elmondtad neki. Ha nem úgy lenne, hogy kihasznál akkor nem sértődőt volna meg. Vagy a második lehetőség nagyon fiatal és azt sem tudja hogyan kell az ilyen szituációkat kezelni. Ha fontos lennél neki akkor nem duzzogna ezért. Megmondta volna a szemedbe, hogy ez nem igaz és hogyan merülhet fel ez benned.
2014. febr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy ha segítséget kért, akkor mindig bocsánatot kért amiért már megint engem zavar ilyenekkel (de én már mondtam neki hogy ez nem igy van, hogy szivesen segítek neki) bennem csak felmerült ez a gondolat akkor, mert akkor tényleg nagyon keveset beszeltunk...
2014. febr. 16. 06:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szívesen segítesz neki akkor segíts. Viszont ez oda vissza működik. Ha Pl. én segítek valakin akkor utána én is el várnám az illetőtől ha tud akkor segítsen.
2014. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszenél neki, nem bántódott volna meg, v legalábbis nagyon hamar megbocsátott volna. Tehát valóban csak kihasznál.
2014. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!