Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem azt az embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem azt az embert, akibe életemben először valóban szerelmes vagyok. Sajnos az én hibámból, és hihetetlenül utál, és negatív rólam a véleménye. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj a haverokkal erra-arra, sportolj, tanulj. Mozdulj ki otthonról valakivel. Ha zaklatod, csak rosszabb lesz mindkettőtöknek.
2014. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz a továbblépés. Tedd azt amit at első mond, plusz öntsd ki a szíved valakinek aki szeret és megbízol benne. Ha más nincs egy orvosnak...
2014. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biokémiai szempontból a szerelem nem más mintha befalnál egy rakat csokit. az agyad ígyis úgyis megkapja azt az érzést amit a szerelemből merítesz. a csokis verziós is jó a pótlásra vagy menj el a haverokkal lógni ill csinálj olyat amibe elismerést szerezhetsz. a kedvenc zenéidet meg ne hallgasd mert megutállhatod iyelnkor ha később hallgatod rosszkedved lesz :) kitartás egy nő nem ér annyit, ha kérdező nő vagy akkormeg úgyse voltál szerelmes :D
2014. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha ezt idáig húztad akkor lépj le, hagyd békén. Én a másik vonaton ülök, amelyikről beszélsz, és az a vicces, hogy én vagyok a pasi.


volt egy lány aki ugyanezt akarta mint te kedves kérdező, és nem tudtam vele semmitsem csinálni mert képtelen voltam élni az alkalommal mivel a bizalom valahol a minuszban volt, és eleve semmi értelme nem lett volna vele együtt lenni.

2014. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha bocsánatot kérnél tőle és elmondanád neki, hogy mennyire fontos neked..ha a harag elmúlik és szeret téged, akkor meg fog bocsátani..miért kell rögtön feladni a dolgokat..kérj bocsánatot, ha te hibáztál!
2014. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már egyszer megtettem, erre letiltott. Ha meglát, kerül. Nagyon fáj.
2014. dec. 7. 20:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit csináltál?f/l vagy?
2014. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Nagyon összejöttek neki a dolgok és minden egyes mondását személyes támadásnak fogtam fel. Türelmetlen voltam vele, bizonytalankodtam, és nagyon csúnyán a szemébe vágtam, hogy milyen ember és mit h b. sz el az éetében. Bár ezt az utolsót csak jószándékból tettem, hogy változtasson.


Utána viszont rájöttem, hogy úgy szeretem, ahogy van.

2014. dec. 7. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi az h ha no akkor ugysem volt szerelmes??????????????
2014. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor legyél türelmes, nem kell feladni, lehet csak időre van szüksége, hogy megbocsásson neked. Várj egy pár hetet és próbálkozz újra, ha találkoztok akkor próbálj beszélni vele. Senki sem szereti, ha a képébe vágják, hogy mik a rossz tulajdonságai, de lehet majd idővel értékelni fogja, hogy őszinte voltál hozzá. Adj neki időt.
2014. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!