Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes még szerintetek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Realblanco kérdése:

Szerelmes még szerintetek? A negatív kommentektől kíméljetek, ha kérhetem!

Figyelt kérdés

A lány, akivel szeretjük egymás több, mint 3 hete elutazott. Elég sokat voltunk együtt, mielőtt elment. Szerelmes volt akkor, éreztem. Mikor nem voltunk együtt éppen, akkor is napi 12-14 órát beszélgettünk telefonon, és interneten (MSN, Facebook).

Miután elment elkezdtünk nagyon sokat vitatkozni, ami annak tudható be, hogy nagyon hiányzunk egymásnak. 1 hete, az aktuális vita után azt mondta, hogy nem én vagyok már a legfontosabb számára, mert a testvére, és a barátai jobban hiányoznak. Azt még hozzátenném, hogy velük szinte nem is beszélget, velem meg egész nap. Így hogy hiányozhatnék neki annyira?

Aztán pár napja megint mondta, hogy nagyon szerelmes belém. 2 napja megint azt állítja, hogy nem...pedig én úgy érzem, hogy még mindig az. Azt mondta, hogy neki teher a szerelem, és nem akar az lenni.

Most éjszaka elment egy hajóútra, ahol részegen csókolózott egy másik sráccal. Utána írt egy üzenetet, hogy szeret...

Mi tévő legyek? Mit mondjak neki? Próbáljam most egy időre leszarni, várjam meg, amíg hazajön? Úgysem tudja a szemembe mondani, hogy már nem érez semmit, mert tudom, hogy igen. Valaki valami okos tanácsot írhatna. Köszönöm előre is. Ha van kérdésetek szívesen válaszolok:)


2012. júl. 28. 06:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
talán nem kellene ennyit a gép előtt ülni és beszélni vele... Rád fog unni, legyél kicsit "férfibb" és tojjál rá. Elég ott 2-3 naponta vagy 1-2 órát beszélni.
2012. júl. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
negatív válaszoktól kíméljünk??!
2012. júl. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hm..lehet, hogy ez javítana a helyzeten, mert szinte össze vagyunk nőve...plusz szükségünk van a másikra. Bár lehet, hogy tényleg kevesebbet kellene beszélgetnünk...csak tudod ez nehéz, főleg úgy, hogy nem nagyon tudjuk kiverni egymást a fejünkből. Még annyit hozzátennék, hogy nem vagyunk együtt, mert nem akartuk ezzel megkötni egymás kezét, amíg távol van...bár az csak formaiság lett volna, hiszen szeretjük egymást.
2012. júl. 28. 07:06
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt úgy értettem, hogy a poénküdni vágyól inkább tartsák meg magukna a vicceiket :)
2012. júl. 28. 07:07
 5/17 anonim ***** válasza:
A részegség nem mentség, ha másik sráccal smárol, akkor nem szeret téged. Csak azért beszélget veled, mert megszoktátok egymás társaságát.
2012. júl. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha nem szeret, akkor miért mondja, hogy szerelmes? Miért nem eszik napokig azért, mert hiányzom neki? Miért szeretne velem lenni? Miért aggódja szinte halálra magát miattam? Csak megszokásból nem csinál ilyeneket senki...
2012. júl. 28. 07:20
 7/17 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy tini, egy komolyan gondolkozó nő nem így viselkedik. Tök mindegy, hogy 18 vagy 25 éves....

Hagyd a fenébe!

2012. júl. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 nevem-senki ***** válasza:
Nyugi, szerelmes beléd, csak most "játszik" veled. Én úgy hívom, h mérleghinta-effektus. Most ő van felül és hiányzik neki a feszültség. Azt akarja h szenvedj és kaparj utána. Kicsit hanyagold.
2012. júl. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 nevem-senki ***** válasza:
Írd meg neki most reggel, h egy régi haverod elhívott Siófokra. Napközben strand, éjszaka buli a legmenőbb helyen. Azonnal bevillan, h csinos, bikinis lányok tömkelege vesz majd körül és este akár te is csókolózhatsz részegen "véletlenül". Szét fogja vágni az ideg! :D
2012. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mondani bárki tud bármit. Ha én azt mondom, hogy szeretlek, azt is elhiszed?
2012. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!