Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen lánynak tetszhetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lánynak tetszhetek?

Figyelt kérdés

Alacsony, dundi, de formás, nagyon aranyos az arca, ha az ember ránéz, legszívesebben megölelgetné. Vállig érő, sötétbarna haja van, picit hullámos. Nagyon szépen van mindig kisminkelve, nem erősen, de látszik azért. Mindig szoknyát hord, mégsem erőltetett, egyszerűen aranyos.

Egy ismerősöm baráti körében van, tudom, hogy grafikát tanul, 18 körül lehet. Szereti az indie, punkrock és alvontabb elektronikus zenéket, koncerteken is összefutottunk már.

Eddig mindig ilyen "fura figurák" körében láttam, tehát érdekes emberek veszik körül. Ő is ilyen, valahogy vonz.

Magamról annyit, hogy magas vagyok, sötét, göndör hajam van és szemüveg nélkül szinte vak, és írogatok.

Mivel kerülhetnék közel hozzá? Mindig blokkol valami.

Egyébként 22 éves vagyok, és alapjáraton nincs gondom az ellenkező nemmel, de esetében valahogy minden más.



2014. dec. 7. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet nála esélyed. Én is hozzá hasonló vagyok, és tetszenek a göndör hajú, szemüveges srácok. :) Az hogy írsz gondolom egy plusz pont is lehet.
2014. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!