Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetseges egy nocsabas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetseges egy nocsabasz pasi erdeklodeset fenntartani eveken keresztul?

Figyelt kérdés
Hogyan erhetnem el, hogy ha osszefutunk, bamuljon? Nem par napig, hanem evekig?
2014. dec. 7. 21:43
 1/4 RRR ***** válasza:
100%

nem fekszel le vele

mérsékelten "lexarod" a fejét

2014. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor o se foglalkozik velem, nem??
2014. dec. 7. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem,neked ez miért is lenne annyira jó,hogy valami kanos hülyegyerek típus bámul,meg ágyba vinne.Az ilyen,ha rád un,utána még a fejét is elfordítja,az fix.
2014. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 15 eve sikerul :))) O az en hobbim :) egy evben egyszer ramir h buek! annakidejen nem vartam meg ramun, hanem amikor rajottem, h nocsabasz(mert jol alcazta ) oszeszedtem magam es kirugtam... (ja szex volt koztunk par honapig)
2015. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!