Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy mindenki azt mondja nekem, hogy: szép vagyok, okos vagyok. De egy fiú sem ír rám, nem akar kapcsolatot velem? 14\L

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert meg fiatal vagy, 1-2 evet varj.
2014. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
a stílusod,kisugárzásod lehet a ludas
2014. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az okos lányoktól félnek a fiúk, legalábbis nekem mindig ezt mondta nagyim, de nem igazán akartam elhinni, gondoltam béna vagyok és csúnya és stb... Aztán jópár évvel később egy bulin találkoztam egy volt osztálytársammal. Enyhén ittas állapotban közölte, tetszettem vele, de olyan barátnője mégse lehetett annyi idősen, aki jó matekból. Az már más dolog, hogy nem veszítettem semmit. Majd eljön a te időd is, de úgy néz ki nem most, majd évek múlva nevetni fogsz magadon. :)
2014. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*neki, nem vele
2014. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a tényezők nem jelentik rögtön azt, hogy bármit is akarnak veled. Főleg, hogy 14 évesen az emberek nem nagyon kerülnek egymással intim kapcsolatba, vagyis a párkspcsokat kb. kézfogásból, esetleg egy pusziból, netalán csókból állna. Vagyis ha nem szerelmesek beléd, nem valószínű hogy akarnam téged, akármennyire szép vagy. Talán majd később.
2014. dec. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!