Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elég sok férfi diplomásként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elég sok férfi diplomásként le tudja adni az igényeit, hogy nem kell neki felsőfokú képesítéssel rendelkező nő, akkor ugyanígy a legtöbb diplomás nő miért nem akar engedni (ritkán, hacsak nem gazdag a szakmunkás és okos) ebből a diploma dologból?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 14:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Élőben is sok az ilyen nő, de igazán társkeresőkön látom, hogy diplomás pasi ritkán írja oda kritériumként, hogy a nő is az legyen, fordítva pedig alig van kivétel és majd minden lány odaírja, hogy ha neki egyeteme van, akkor főiskola alá nem adják, a srác estében.
2014. jún. 9. 14:31
 2/22 anonim ***** válasza:
19%
Mert a nők felszínesek, habár nekem ez lassan diplomás férfiként nem is olyan rossz...
2014. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Mert ez egy rohadt törtető világ ami teljesítményhajhász vadállatokból áll. :)
2014. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
megteheti, végülis... nem?
2014. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én ne vagyok szakmunkás, de régen elég sok diplomás nő volt és van szakmunkás pasikkal, mostanság viszont egyre kevesebb. Mintha megemelték volna az ingerküszöböt a nők vagy nem tudom pontosan, mi is ez a folyamat.
2014. jún. 9. 14:35
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

Mert az emberek vérében van, hogy egy kapcsolatban a férfi az úr, a főnök, a hogyanmondjam. Sok férfi, ha szintúgy diplomás, okos nővel jön össze, akkor ezt nem érzi és zavarja. Ha viszont összejön egy kevésbé intelligens, vagy intelligens de csak takarítónőként dolgozó nővel, akkor ő lesz a HíM, a király, a satöbbi.


Ettől a "ki az úr a háznál" szereptől a nők sem szoktak eltekinteni, legfeljebb az egyenlőség irányában. (ritka az, hogy egy nő felveszi a családfő szerepét) Épp ezért ők a férfiak terén nem szeretnek alábbadni.


NA, szerintem ilyesmik az okok.:)

2014. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen, megteheti. Csak van a megteheti és a nem kötelező megtennie között különbség.
2014. jún. 9. 14:36
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
En a fiu taborat erositem, de en ugy vagyok vele, hogy nem tudnek osszejonni egy buta lannyal. Na most Te ugy fogalmaztal, hogy diplomas. Ettol meg nem inteligens valaki, manapsag barki szerezhet diplomat, csak beiratkozi egy szakra aminek kurwa hosszu neve van, es ott szinte osztogatjak a diplomakat. Ettol ok meg nem feltetlenul inteligensek, sot nagyreszuk buta mint egy vodor meggy. Viszont akinek nincs diplomaja, attol meg lehet okos es sokkal tobbre viheti mint egy diplomas. Tehat diploma alapjan szerintem barki engedhet az igenyeibol, ugysem ez alapjan iteled meg a masikat. De ha azt kerdezed, hogy egy inteligens ferfi miert jon ossze egy buta lannyal, azert mert mas nem jutott neki/ szereti ha van aki apolgatja a farkat. A nok meg azert nem engednek ebbol mert konnyebben talalnak part maguknak/ (altalaba) nem a farkukkal gondolkodnak. (Gondolok itt conchitara)
2014. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Jobb azért, ha megvan a balansz.
2014. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem nevezném ezt az igények leadásának, mert kicsit úgy hangzik, mintha valamiféle elvárás lenne a diplomás férfiak felé az, hogy csak diplomás nőt választhatnak párnak. Amennyiben viszont megvan a közös nevező két ember között, a végzettség, vagy annak hiánya nem lehet akadály. Ráadásul ránézésre nem is feltétlenül lehet megállapítani, hogy diplomás-e valaki, így nyilván nem fogok senkit otthagyni csak azért, mert később az ismerkedés során kiderül, hogy nincs diplomája.
2014. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!