Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan NE legyek nőutáló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan NE legyek nőutáló gyakoris szűz?

Figyelt kérdés

Rossz kombót kaptam a sorstól: atlag külső,csendes belső. Jóképű nem leszek,izmos se nagyon mert inzulinrezisztens vagyok, a termeszetem se valtozik.

A lányok szamara egy észrevehetetlen senki vagyok. Értem hogy nem vagyok vonzo de kegyetlenul sz*r hogy tenyleg úgy kezelnek mintha nem leteznék. Ennel már az is jobb lenne ha utálnának.

Hogyan dolgozzam fel es ne legyek nőutáló?

19/F


2014. dec. 7. 23:41
 1/7 opened paradise ***** válasza:
Szerintem elég az,ha nem csak a másik nemben keresed a hibát.
2014. dec. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el az oldalt, akkor már csak a maradék 2 tulajdonság lesz igaz rád! :)
2014. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kegyetlen az élet teso:/

Egy jo tanács...hagyd el ezt az oldat!

Ez csak ront a helyzeteden.

2014. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Remélem az előző kommentem nem ütött szíven.

Az biztos, hogy ne itt keresd az igaz szerelmet, mert a híresztelésekkel ellentétben interneten nem olyan könnyű ismerkedni, főleg anonim oldalon, ahol az emberek nyugodt szívvel bánnak kegyetlenül társaikkal, úgysem ismerik őt, nincs következmény.

2014. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj ez lehetetlen esemény. Így a valószínűsége 0
2014. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es igaz sztem is.

igazából azt nem értem, h miért kell ezért utálni a nőket?

nem kell jóképűnek lenni egyáltalán sztem egy csajhoz, egy rakat hülyébbfejűt láttam már jó csajjal, az enyém némelyik mellett csúcsszuper volt, pedig nekem is hülye fejem van.


egy kis magabiztosságot kéne magadba ba*zni sztem, ami nem könnyű, de még nekem is sikerült, pedig én aztán elég visszafogott srác voltam anno, mondjuk most is talán. :D


A lényeg, h nem kell a nőket utálni, nem is értettem sose a nőgyűlölőket.

2014. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inzulin-rezisztensnek nem lehet izmai?Oo
2014. dec. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!