Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt? Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt? Veletek is volt/van ilyen?

Figyelt kérdés
Na szóval! Van a volt barátnőm és a legjobb lány barátom. Nem tudom mi a francért van ez de úgy fel tudnak húzni mint az állat! És mikor be flegmulok akkor meg ott izélnek nekem, hogy jaj sajnálják meg stb... Egy másik lány barátom is állandóan olyan szinten fel tudott cseszni, hogy vele már csak osztálytárs szinten beszélek. Mert bármit kérdeztem tőle soha nem válaszolt rá csak úgy, hogy semmi meg ilyesmi válaszai voltak. Amikor meg már nem érdekelt elkezdi nekem nem is foglalkozom vele... Volt barátnőm színt úgy ugyan ezt csinálja. Kérdezem mi a baj mondja semmi pedig jól tudom, hogy van valami vele de semmi... Aztán meg már flegmázom és leszarom az egészet ott sír nekem, hogy jaj sajnálja és nem úgy akarta. És milliószor megigéri, hogy oké elmond mindent ha kérdezem de soha nem így van. És a mostani lány barátom na basszus... Papol nekem de mikor én mondok valamit, hogy azt nem úgy kéne akkor le vagyok cseszve, hogy mit szólok én bele... Mikor meg nem érdekel, hogy mit csinál akkor meg Ő is azt csinálja, hogy sír nekem, hogy jaj sajnálja és igéri nem lesz ilyen többé. Na persze... Mindig ez van. Mi a franc van ezekkel a csajokkal? Élvezik, hogy egyszer szidnak aztán meg nyalnak nekem? Vagy mi? Már nagyon idegesítő ez az egész. Mit csináljak?

2014. dec. 8. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy kicsit máshogy. Ha valamiért kiakadnak rád akkor ne tűnj el, hanem gondold át és vagy vondd vissza, fogalmazd át vagy próbáld meg normálisan elmagyarázni az igazad. De ha ilyen bunkón viselkedsz velük, akkor tuti nem hagyják abba a világért sem.
2014. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom de miért csinálják?
2014. dec. 11. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nők.és megsugom h erre és az ehez hasonlókra a büdös életben nem találja meg a választ férfi ember.... :-(amelyik csaj nem ezt csinálja az csinál mást amivel őrületbe kergeti a férfiakat...de megsúgom állítólag mi férfiak is csinálunk ilyeneket... :-)
2014. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért jó ez nekik ha kikészíthetnek? :/
2014. dec. 13. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!