Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj mindenhol dogosen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj mindenhol dogosen oltozik, akkor miert kell rogton ribinek nezni? Miert ilyenek az emberek? 21L

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Öltözhet egy nő úgy is dögösen, hogy nem lóg ki mindene a ruhából.

Amennyiben te nem úgy öltözöl akkor nem kell csodálkozni, ha annak néznek.

2014. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sok a hülye. Nem kell rájuk figyelni és kész.

Meg azt gondolhatják, hogy te bárkit megkaphatsz, míg ők nem.

20/f

2014. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy ízlésesen dögös vagy ribisen. Az utóbbit persze, hogy annak is nézik.
2014. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert ostobák és végtelenül intoleránsak. Magadnak öltözz, érezd jól magad abban a ruhában, amiben jól esik. ne foglalkozz a parasztokkal. Sötétek és azok is maradnak.
2014. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Soha nincs kinn semmim...
2014. dec. 8. 17:37
 6/11 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem, ha valaki dögös, amúgy mutathatsz képet, és akkor jobban megmondjuk.
2014. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A ribik öltöznek úgy, az igazi nők elegánsan öltöznek, kúra nagy különbség van a kettő között.
2014. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dögösen? Mutass olyan képet amin dögösen öltözködik.Mutass olyan ruhákat ha mást nem.
2014. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én sem tudom küldj légyszi képet magadról?:)
2014. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én utálom, hogy olyan visszafogottak az emberek, a lányoknál nagyon ritka egy ápolt, hosszú haj, és csinos öltözködés. Persze lehet, hogy ti is hiányban szenvedtek "jó" pasikból.


Több ilyen lány kéne, mint pl: ilyen https://www.youtube.com/watch?v=O2fU28Pehdc tud bánni a testével, nem kell erre genetikailag születni.

Mint ahogy nektek nőknek is több, érzelmeit felvállaló, akár mellettetek a boldogságtól síró pasira lenne szükségetek.

2014. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!