Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Melyik férfit választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Egy jóképű,sármos,dolgos ember.Igényes magára és mindig számíthat rá az ember,de nem annyira tehetős,igazi társ.Jóban rosszban az ember mellett van.

Vagy egy olyan férfit,akit vezető beosztásban van,tipikus vagyonos igazgató,okos,inteligens,jól keres és van érzéke a nőkhöz,jól bánik velük.Viszont mint férfi nem annyira vonzó,az elsőnek külsőre a nyomába sem ér.


30/n


2014. dec. 9. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Amelyiket szeretem. Ha nem egyértelmű, akkor egyiket sem. N31
2014. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Lehet lepontozni, de a 2. Az intelligencia nekem fontosabb, mint a kinézet, és azért a kereset sem mellékes. Félreértés ne essék, én is jól keresek.
2014. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
EZ a kerdes mar tobbszor is szerepelt, de ugy erzem, hogy azt kell valasztanod, akit te eltudsz fogadni lelkileg is! A parvalasztasnal nem vizsgalni kell szemelyeket, hanem megfigyelni a szokasat, tulajdonsagat,amivel aztan egyuttelni is tudsz! Ez egyeni dontes, attol fuggetlenul, hogy manapsag mar erdekbol kotodnek a hazassagok, s ez a mai valasok oka is! Nem megalkudasrol van szo, hanem erzelmekrol!
2014. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
80 évesen senki sem lesz "szép". :) Viszont én azt választanám, aki vonz (nem a pénze vagy a sármja, hanem ő maga).
2014. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ügyet Lenke ***** válasza:
kedves kettes, a feltett kérséből nem derül ki az, hogy az első nem intelligens, az adott jellemzők ezt nem zárják ki...
2014. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha már nem tudsz választani, akkor egyiket sem.

Egyébként pedig nekem a megbízható, igazi társ az esetem. A gazdag főnök, aki mesterien manipulálja a nőket akkor sem érdekelne, ha a másik nem lenne.

2014. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedebn az elsőt választanám.

Már ha nem elkeseredett szinglikint akarsz párt találni. A fontos az,h jól érezd magad a társaságában,a külső kevésbé számít,az a lényeg te szépnek,jóképűnek lásd. A pénz megintcsak nem döntő,mert hiába van pénze,ha egy majom.


De azt is gondolhatnám,h bármelyiket választod,csak élni fogtok egymás mellett,nem pedig egymással.


A lényeg:1.igazi társ,mindig lehet rá számítani

És amit a 2.ra írtál: nomában sem ér az elsőnek. mindegy miben.. de ha ez a gondolat már megfordult benned.. nem hiszem h ez illik hozzád

2014. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves #5: Abból indulok ki, ami szerepelt a kérdésben. Se többől, sem kevesebből. Nyilván azért nem emelte ki az 1-es nél, mert ezen a téren teljesen átlagos képességekkel rendelkezik.
2014. dec. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az egyes valóban nem agysebész,de nem is síkhülye,nem is átlagos,inkább azt mondanám különleges rálátása van a világra és vág az esze mint a borotva és nagyon jó ésszerű rálátása van a dolgokra és nagyon szerteágazó a gondolkodása.
2014. dec. 9. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!