Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letiltottam fb-n hónapokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltottam fb-n hónapokkal ezelőtt. Most feloldottam a tiltást. Mennyi az esélye, h észre veszi, ha elvileg szeretett?

Figyelt kérdés

Bonyolult sztori.... én vagyok a lány.

Le kellett tiltanom egy időre,mert nem bírtam nézni ,ahogy a barátnőjével enyelgett... Annak a kapcsolatnak 2 hét múlva vége is lett . Vagy arra kellett neki,h vkivel felejtsen,vagy h nekem szándékosan okozzon fájdalmat...mert egy barátja írt nekem,h tudjak a kapcsolatról.


2014. dec. 9. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Az a gond, hogy ezt most benézted sokáig játszottad a sértődöttet és most meg már nem érdekled.


Abba mondjuk nem gondolsz, hogy a jó barátja csak téged próbált mondjuk így megfektetni.

2014. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

tovább lépni akartam ,elfelejteni, nem sértődöttet játszani. mivel nem volt más választásom.

a barátja meg nem érdekel,h mit akart.

2014. dec. 9. 17:18
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

hehe XD

luzer, játszottad az elérhetetlent, és most közelednél felé, de szerintem szarni foga fejedre, és ezt szerintem meg is érdemled.

2014. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem ismered magát a sztorit,h mi miért történt , de idejössz pattogni,h ki a lúzer. annyira gyerekes vagy :D
2014. dec. 9. 17:21
 5/15 anonim ***** válasza:

vagy igen, vagy nem

50százalék

2014. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hopp egy fontos infó kimaradt...szóval mi egy fél évig együtt voltunk...és ezután történt ,amit írtam fent
2014. dec. 9. 17:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdező lehet, hogy 17:19 nem volt korrekt de az, hogy nem ismeri a történet részleteit az a te hiányosságod nem az övé.
2014. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Ez a letiltósdi komoly jellempróba ám. Én pont múlt héten csináltam meg egy nővel, hogy megadtam a lehetőséget, hogy letíltson (komoly vitánk volt) de direkt úgy, hogy tudjon az intellektus mögé bújni. (úgy szokta)

Egyből kapott a lehetőségen, és letiltott. (nem ment át a jellempróbán)

Érdekes megfigyelésem, hogy mindnek ugyanaz az indítéka: menekülés a probléma megoldás elől, és önzőség! Te is önzőségből tíltottad (nem bírtad nézni, magadért tetted)

most meg persze futnál utána. ez nem így működik.

Ha tényleg férfiból van minden esélyed nullára esett.

Ha nem, akkor meg egy igen szívhez szóló levéllel nyiss szerintem. Ha ő is jellempróbának látta, véged van.

2014. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

persze ,tudom,h az én hiányosságom , ez egyértelmű,de attól még nem azt jelenti,h lúzernek nevezhet.

de kit érdekel amúgy meg. neten pattogni a legkönnyebb,akinek élőben nem megy.

2014. dec. 9. 17:28
 10/15 A kérdező kommentje:

igen ,tudom,h ez nem játék,h letiltogatom a másikat.

Akkor,abban a helyzetben nagyon magam alatt voltam , a szakítás után ,és úgy döntöttem a legjobb,ha letiltom és elfelejtem. Ha ez önzőség,akkor igen, önző voltam ... de ez nagyon kellett ahhoz,h rájöjjek nélküle is világ a világ ,és rendbe szedjem magam. Most ,hogy feloldottam ,nem azt jelenti,h azért ,mert 100 százalékban szeretném,h újra együtt legyünk.... csak arra vagyok kíváncsi,észre veszi -e egyáltalán. És ,h ez a több hónap után tenne-e lépést.

Én már nem nyaggatom,nem írok neki,nem zavarom,az biztos.

2014. dec. 9. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!