Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letiltottam fb-n hónapokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltottam fb-n hónapokkal ezelőtt. Most feloldottam a tiltást. Mennyi az esélye, h észre veszi, ha elvileg szeretett?

Figyelt kérdés

Bonyolult sztori.... én vagyok a lány.

Le kellett tiltanom egy időre,mert nem bírtam nézni ,ahogy a barátnőjével enyelgett... Annak a kapcsolatnak 2 hét múlva vége is lett . Vagy arra kellett neki,h vkivel felejtsen,vagy h nekem szándékosan okozzon fájdalmat...mert egy barátja írt nekem,h tudjak a kapcsolatról.


2014. dec. 9. 17:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

alapból tudtommal nem kap értesítést, engem pl. még sosem tiltottak le, és nem is oldottak fel.

De miért tenne lépést, amikor te voltál ilyen?

Az, hogy nem foglalkozik veled az (ha észre is veszi) nem azt jelenti, hogy nem szeret/nem szeret, hanem azt, hogy ha bármit is akarsz tőle neked kéne lépni. Mondhatnám elvárnád, hogy te közlöd, hogy a k. anyámat, akkor még én kérjek elnézést tőled :DDDD


Neked kéne inkább nem? (dupla önzőség)

2014. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a helyében tuti nem venném észre, mert a helyében élném az életem és nem a múltbéli kapcsolataimat csekkolnám.
2014. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én voltam Ileyen ? Nem értem a kérdést.

Kezdjük ott,h egy másik lányért otthagyott engem . összejött vele , lerázott. Én a tovább lépést választottam,ezért megszüntettem vele minden kapcsolatot. És most itt gyk-n azt kapom,h én vagyok a rossz,mert letiltottam ,most meg feloldottam.

Feloldottam ,igen ,nem tudok hosszú távon haragot tartani ,és igen,szeretem még őt . Ezek után inkább nekem kellene egyáltalán meggondolnom,h ha írna ,és lépne,h szóba állok vele. Nem én bántam el a másikkal.

2014. dec. 9. 17:46
 14/15 anonim ***** válasza:

De azt írtad egyik barátja mondta, hogy együtt van a csajjal. Az közel sem biztos, hogy igaz. Lehet, hogy csak azért mondta, hogy akkor majd bepróbálkozik nálad.


Lehet, hogy csak jóban volt a csajjal és egy hisztinek vélte az egészet.

2014. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Együtt voltak. Közös barátaink által tudom.
2014. dec. 9. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!