Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy mondanátok meg barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondanátok meg barátnőtöknek, hogy kicsit fogyózni kellene, kövér vagy? Fiúk, lányok válaszát is várom.

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk nagyon nagyon jó alakja volt. Aztán elkezdett hízni, nem zavart, viszont már igen. Hogy közöljem vele, hogy már nem igazán tetszik az alakja?


Nem vagyok bunkó tényleg. Sokáig figyelmen kívül hagytam, de azért van egy határ...

A legnagyobb bajom az, hogy nem veszi észre magán. Eszik, eszik, eszik és eszik...



2014. dec. 9. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pfej.
2014. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Csika37 ***** válasza:
17%
én lány vagyok és szrintem simán meg lehet mondani, hogy bocsi amiért mondom de gondolom te is észrevetted, hogy felszedtél nem egy kilót és nem akarlak megsérteni de formába kéne magad hoznod. bár velem senki sem szokta így közölni de nem is kell nekem nem vagyok barbie baba meg hercegkisasszony se, hogy tökéletes legyen az alakom, meg mindig finomkodni keljen!
2014. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%

lepontoztátok az elsőt, pedig neki van igaza.


te szupermodell vagy? izmos meg minden? na ugye... akkor hagyd őt békén. ha sportol és nem zabál, akkor csk stresses időszaka van, de ha nem tesz semmit, abba sincs beleszólásod.

2014. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Első utolsó: jaja nincs beleszólása? hát hogy a fenébe ne lenne! Ha meg nem kívánja a férfi,nem becézgeti mert dagadt lett az a baj, ha nem bókol neki szintén mivel dagadt az a baj, ha félre lép egy karcsú nővel akkor az a baj. :D

Nem tudom akkor is ez lenne-e a véleményetek hogy ha a pasi válna zsírdisznóvá csak a tv előtt döglene és vedelné a sört ? Mert végül is nem az alakjába szeretett bele a csaj ...ugye hogy ugye tessék már gondolkozni kicsit. Igen is van egy határ amit nem szabad túllépni.

2014. dec. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Üdv.Ez nagyon függ attól mit értesz nagyon jó alak vagy a mostani állapot.Ugyanis sokan az anorexiást párosítják a jó alakhoz, és ha mondjuk még normál tartományon belül van, azért hízott hogy egészségesebb legyen(ilyen is van) akkor egyikőtök se a hibás, ha neki normál test kell neked meg pálcika(a pálcika alatt a ténylegesen anorexiást értem, nem az éppen karcsúbbat vagy a még normális zónába sorolható vékonyat)
2014. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igaz.Ird le a méreteit,mert lehet normál lett,de neked az kövér,mint a fiúk nagy részének.
2014. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok bunkó, tényleg."

Felszínes vagy, és undorító. Ha tényleg szereted, így is elfogadnád. Amúgy meg menj el vele edzeni, uszodába, jégkorcsolyázni. Bárhova. Tök egyszerű, gondolkodj egy kicsit.

2015. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!