Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltettek nekem egy furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VajaskenyeresImreBarátnője:$ kérdése:

Feltettek nekem egy furcsa kerdest! Ki kernem a velemenyeteket! (? ) (lent)

Figyelt kérdés
Nem reg kaptam egy kerdest egy ismerosomtol hogy ha szexualis ertelemben megkinozhatnam, azt hogy tennem? Tudom nagyon jol hogy beteg az illeto xd de nem tudtam mire velni! Egyszeruen kiakadtam. Esetleg velemenyek vagy otletek (foleg noktol lanyoktol mert lany vagyok es a kerdezo fiu) Koszonom elore is! Es idota valaszoktol mentsetek meg! (Ekezetekert bocsanat!) :)
2014. dec. 9. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

A kérdése is idióta és mi mentsünk meg az idióta válaszoktól?:D

Ötletem nincsen, valószínűleg ő sem a mi válaszunkra kíváncsi. Véleményem? Nekem abszolút eszembe sem jutna ilyen kérdezni egy ismerősömtől :D

2014. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!