Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tapizás volt, vagy mi? S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tapizás volt, vagy mi? S főleg mi volt az indíték?

Figyelt kérdés

Buliban a párom barátja tánc közben lecsúsztatta a kezét és simogatta a fenekem. Azt hittem véletlen volt, de később hallottam, hogy mondta valakinek, hogy ő ezt szándékosan akarja. Amint lehetett ismét csúszott le a keze, én ellentartottam párszor, de nem adta fel. Poénra vettem, belemarkoltám én is övébe, még rá is ütöttem párat. Aztán ott hagytam.

Neki is van tartós kapcsolata, rég ismerjük egymást.

Hogy jött most ez? Mire véljem? Csak a buli miatt? De akkor sem kellett volna ilyet szerintem....

És az gáz, hogy én is megfogtam az ő fenekét?



2014. dec. 9. 22:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ja, gáz vagy!
2014. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Hová fajul a világ...
2014. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy nem sz0ptad le dafkéból. Istenem mi van veletek?
2014. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jaj a lányok! Hihetetlenek vagytok!
2014. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Képzelem ahogy meséli a haverodnak: Figyi poénból bepróbálkoztam a barátnődnél, ő meg viszonozta..ehehe.
2014. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem viszonoztam, hanem mint írtam poénra vettem amit csinált. Gondoltam ha játszunk, játsszunk.
2014. dec. 9. 22:43
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja persze, akkor ennyi erővel hozzád bárki odamehet megfogni a melled, meg a segged, a "bünti" csak annyi lesz, hogy viszonzod, megfogod te is neki, mert csak játszotok? :D Gáz vagy...
2014. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy engem leértékeltek...

Mint írtam, nem tartottam helyesnek a fiú viselkedését, de inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy mi vitte őt vajon erre...?

2014. dec. 9. 22:53
 9/20 anonim ***** válasza:
Meg akart csinálni a barátod mögött te meg elég egyértelmű jeleket adtál arra, hogy amúgy nem bánnád. A következő az lesz, hogy majd erőszakoskodik leitat aztán azt olvassuk itt, hogy megerőszakoltak.
2014. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Most az téged mit érdekel? Azt akarod tudni, hogy tetszel-e neki? Rádizgult-e? Van pasid, nem? Az első alkalomnál el kellett volna löknöd, innentől joggal merül fel, hogy te is élvezted, sőt még viszonoztad is.

Ha én lennék a pasid és ezt megtudnám, úgy kidobnálak, mint macskát szarni.

2014. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!